Een auto op een adres aan de Fredericiweg in het district Nickerie is in de vroege morgen van donderdag 20 maart 2025 in brand gevlogen, waarbij de houten woning van de benadeelde MS. (76) ook aanzienlijke schroeischade heeft opgelopen.
De politie van het bureau Paradise ontving omstreeks 05.45 uur die morgen de melding van een woningbrand op eerder aangegeven adres en deed de plek aan voor onderzoek. Bij aankomst troffen de wetsdienaren de brandweer aan, die reeds bezig was met bluswerkzaamheden. Een voertuig, dat onder de woning was geparkeerd, stond in lichterlaaie en had het vuur zich ook naar de woning verspreid.
Naar zeggen van de eigenaar van de woning M.S. was hij in diepe rust, toen hij door zijn buurman wakker werd gemaakt en in kennis werd gesteld dat zijn voertuig in brand stond. Hij haastte zich naar buiten en zag dat het vuur zich naar de woning verspreidde. Zowel de houten woning die op het elektriciteitsnet van de Energie Bedrijven Suriname (EBS) is aangesloten als het voertuig zijn tegen brand verzekerd en hebben aanzienlijke brandschade opgelopen.
Volgens het voorlopige onderzoek van de Forensische Opsporing (FO) van Regio West moet de vermoedelijke oorzaak van de brand, die in het voertuig is begonnen, een elektrische storing in de motorkamer van de auto zijn geweest.
Auto vliegt vermoedelijk door electrische storing in motorkamer in brand; woning loopt aanzienlijke schroeischade op Korps Politie Suriname.
- Waarom Ied-ul-Fitr pas op 31 maart gevierd kan worden..
- 348 militairen kregen medaille voor trouwe dienst..
- President wil eerste betaling studententoelage van SRD 800 …..
- Dodelijk verkeersongeval aan de Kennedyweg: twee doden, één…..
- CHS traint hoofdstembureaus..
- Acties voor Esther Stichting in volle gang..
- Twee personen omgekomen bij verkeersongeval..
- Partij van de Communicatie wil bij regeermacht fors bezuini…..
- Simons bespreekt leden niet publiekelijk..
- Amerikaanse druk, Cubaanse artsen en Surinames soevereinite…..
- De wereld van Donald Trump..
- B E K E N D M A K I N G:..
- ‘Ik ben me ervan bewust dat ik mogelijk ook fractieleider w…..
- Gerucht: ‘Bigi Boy’ genoemd als tegenstander van Rico Verho…..
- Bloedbad in Tamanredjo: moorden blijven onopgelost..
- Vandaag veel bewolking met kans op een regenbui..
- Tweede basis Diplomatenopleiding afgesloten met certificaat…..
- VS-minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio bezoekt Suri…..
- Boksicoon George Foreman (76) overleden..
- Marco Rubio bezoekt Suriname tijdens Caribische tour..
- Does blij met tentoonstelling Anton de Kom..