Auteur Jonathan Misiekaba preenteerde op 28 juni zijn vierde kinderboek, getiteld 6 Helden uit de Bijbel – Deel 1, tijdens een evenement in het Self Reliance Tower-gebouw. Met dit boek wil Misiekaba kinderen niet alleen aanmoedigen om meer te lezen, maar hen ook belangrijke levenslessen meegeven.
Eerder bracht hij al drie boeken uit: Het Alfabetavontuur: een tour door onze kleurrijke natuur, Kleine ontdekkingsreizigers, en Show me nosy little explorers: the five senses to the world. Voor zijn nieuwste werk werkte Misiekaba zes maanden samen met zijn familie aan de productie.
Misiekaba richt zich met zijn verhalen vooral op kinderen uit kansarme wijken. Hij gelooft dat lezen niet alleen de woordenschat vergroot, maar ook helpt bij het vormen van karakter en het ontwikkelen van een positieve levenshouding. Zijn boeken bieden jongeren handvatten om zich staande te houden in de maatschappij. “Er is zoveel potentie in Suriname, maar veel jongeren laten die liggen door de uitdagingen van het leven,” zegt hij.
Wat begon als een hobby, is uitgegroeid tot een missie. Misiekaba wil met zijn schrijverschap harten raken en mensen inspireren. Zijn zoon is daarbij een grote inspiratiebron: “Toen mijn zoon zes maanden oud was, ontstonden de eerste ideeën voor mijn boeken. Onze gesprekken voeden nog steeds mijn verhalen.”
Met het oog op de toekomst wil Misiekaba ook de internationale markt bereiken; een van zijn boeken is al in het Engels verschenen. Hij roept Surinamers op zijn boeken te kopen zodat kinderen meer kwalitatief leesmateriaal krijgen.
In 6 Helden uit de Bijbel leert hij kinderen onder andere over vergeving, trouw, liefde, dienen, anders durven zijn, en geloven in God. Ook hoopt hij met zijn verhalen bij te dragen aan het streven naar wereldvrede.
- Explosie door lekkende gascilinder zet houten woning in lic…..
- LEERKRACHTEN ZIJN AL DECENNIA BEDELAARS..
- POLITIEKE WIL EN SKALIANS..
- Nederland en Panama grootste afnemers van Guyanese offshore…..
- Rusland formeel vicepresidentskandidaat van de NPS; ministe…..
- Keti Koti-avond roept op tot herschrijven van geschiedenis …..
- Taxichauffeur verdacht van verkrachting na aangeboden lift..
- Vrouw doet aangifte uit angst voor brandstichting door buur…..
- KPS bestaat 130 jaar..
- DOLLARISATIE..
- Europa zucht onder eerste grote hittegolf van de zomer..
- Natio-doelman Vaessen in belangstelling van topclubs Mexico…..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend DNA-voorzitter..
- Felle woningbrand aan Duisburglaan..
- Aangespoeld lichaam veroorzaakt opschudding aan Mangrovestr…..
- JusPol reageert op beschuldigingen richting Amoksi: geen po…..
- Parmessar beëdigd als fungerend voorzitter van De Nationale…..
- Ondernemingen die deelnemen aan SURGE-programma volgen MEL-…..
- HAKRINBANK TE KOOP..
- Moeder en oom steken auto en woning in brand vanwege arrest…..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend Assembleevoorzitter..