Poetini Mielando Atompai, kandidaat nummer 8 op lijst 11 van de Nationale Partij Suriname (NPS), richtte zich vrijdagavond tijdens de slotmassameeting van de partij tot het volk met een krachtige boodschap. Volgens Atompai is het het vertrouwen van partijvoorzitter Gregory Rusland dat hem deze prominente rol bij de afsluiting van de campagne heeft bezorgd.
ADVERTENTIE
“Men mag zeggen wat men wil, maar als Rusland niets in mij zou zien, zou ik hier niet staan,” aldus Atompai. Hij omschrijft zichzelf als een product van drs. Raoul Hellings, met wie hij heeft bewezen een waardevolle bijdrage te leveren aan zowel de partij als het land. “Wij nemen over,” verklaarde hij stellig, doelend op een hervorming van het legerbeleid.
Atompai stelde voor om de voedselvoorziening voor militairen te moderniseren. In plaats van gecentraliseerde maaltijdbereiding pleit hij voor een voedingstoelage, zodat militairen – net als andere ambtenaren – zelf kunnen bepalen wat zij eten. “Niemand hoeft dan meer voor de militairen te koken. Zij krijgen zeggenschap over hun eigen maaltijden,” aldus de kandidaat.
Daarnaast benadrukte hij dat de NPS recht wil doen aan ondergewaardeerde beroepsgroepen zoals leerkrachten en zorgpersoneel. “Deze mensen bewijzen dagelijks hun dienst aan de samenleving. Zij verdienen een betere beloning en meer financiële ruimte,” stelde hij. Volgens Atompai zal onder NPS-beleid een eerlijker en hoger salaris voor deze groepen worden gerealiseerd.
Woningbouw vormt een ander belangrijk speerpunt. Atompai pleitte voor duurzame oplossingen voor het huisvestingsprobleem. “Woningbouw moet niet alleen worden aangepakt voor vandaag, maar ook voor de generaties na ons,” benadrukte hij.
Hij sloot zijn toespraak af met een krachtige oproep: “De NPS gaat deze verkiezing winnen. Wij zijn klaar om over te nemen en te bouwen aan een beter Suriname.”
- Suriname stemt: First voters Botopasi grappen over stembusg…..
- Suriname stemt: Rusland belooft: ‘Wij gaan ook mensen van a…..
- Bee: “Vandaag mijn democratische plicht vervuld”..
- Opkomstpercentage rond 24 procent: ruim 97.000 kiezers hebb…..
- Ingrid Bouterse brengt haar stem uit: “We willen deze verki…..
- EEN GLIBBERIG MODDERGEVECHT VAN EEN COALITIE ZONDER COHESIE..
- Vlotte stembusgang in Commewijne..
- Eerst werken, dan naar de stembus..
- Santokhi: dat we gaan winnen is een feit..
- Landelijke verkiezingsopkomst nu op 20% – meer dan 80.000 h…..
- Stroomuitval en onweer vertragen stemproces in binnenland..
- Stembusgang in het binnenland kent veel problemen..
- Santokhi: Ons team is klaar om te onderhandelen voor nieuwe…..
- ‘Waar moet ik stemmen?’ – Partijteams helpen zo…..
- Bee: ‘nu is het onze tijd’..
- Suriname stemt: President en first lady voldoen burgerplich…..
- President Santokhi: “Ik ga winnen, dat is een feit”..
- Brunswijk: “De Almachtige bepaalt wie wint”..
- Aspirant-arbeidsinspecteurs trainen in de praktijk bij loka…..
- Vlotte stembusgang in bewolkt Saramacca..
- Waarnemers OAS in het veld..