Het is officieel dat Mielando Atompai op de 8ste plek staat op de kandidatenlijst van de Nationale Partij Suriname (NPS), nadat hij meer dan een jaar actief is geweest binnen de partij. Gisteren, tijdens het partijcongres in Grun Dyari, heeft de NPS de kandidaten gepresenteerd die zullen deelnemen aan de komende verkiezingen. Atompai zegt dat hij deze positie heeft verdiend, waarbij hij benadrukt dat zijn plaats op de lijst is bepaald op basis van zijn inzet en harde werk.
Atompai geeft verder aan dat hij als politieman, vanaf zijn officiële kandidaatstelling op 25 maart 2025, automatisch op non-actief zal worden gesteld. Indien hij gekozen wordt als parlementariër, zal hij zijn functie als voorzitter van het Surinaamse Politie Bond (SPB) overdragen.
Op de vraag of hij openstaat voor een ministerfunctie, antwoordt Mielando Atompai bevestigend. Hij geeft echter aan dat zijn ambities in eerste instantie gericht zijn op het vervullen van de rol van parlementariër.
- VIDS heeft presidentiële werkgroep Chinalco op de lange baa…..
- Acht vrouwen slachtoffer van mensenhandel..
- Wetgeving e-bike moet snel aangenomen worden..
- Cubaans koppel gearresteerd voor mensenhandel en mensensmok…..
- Bromfietser overlijdt bij aanrijding met personenauto..
- Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur overhandigt geloofsbrieven …..
- Regering neemt besluiten over brandende vraagstukken..
- Korpschef: ‘Uitspraken over agenten betrokken bij groepsver…..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..