Het is officieel dat Mielando Atompai op de 8ste plek staat op de kandidatenlijst van de Nationale Partij Suriname (NPS), nadat hij meer dan een jaar actief is geweest binnen de partij. Gisteren, tijdens het partijcongres in Grun Dyari, heeft de NPS de kandidaten gepresenteerd die zullen deelnemen aan de komende verkiezingen. Atompai zegt dat hij deze positie heeft verdiend, waarbij hij benadrukt dat zijn plaats op de lijst is bepaald op basis van zijn inzet en harde werk.
Atompai geeft verder aan dat hij als politieman, vanaf zijn officiële kandidaatstelling op 25 maart 2025, automatisch op non-actief zal worden gesteld. Indien hij gekozen wordt als parlementariër, zal hij zijn functie als voorzitter van het Surinaamse Politie Bond (SPB) overdragen.
Op de vraag of hij openstaat voor een ministerfunctie, antwoordt Mielando Atompai bevestigend. Hij geeft echter aan dat zijn ambities in eerste instantie gericht zijn op het vervullen van de rol van parlementariër.
- Autobrand aan de Kasyustraat in Nickerie..
- Gratis medisch advies tijdens Heart for Women-initiatief..
- Inter Milan en Oranje-rechtsback Dumfries feliciteren SML m…..
- President Santokhi leest voor aan leerlingen van O.S. Midde…..
- SVS viert 74 jaar en zet in op vernieuwing, partnerschappen…..
- Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsstunt, zegt p…..
- Leidraad voor LGBTQ+ inclusieve gezondheidszorg..
- Lectorenteam PTC deelt voortgang en plannen met president S…..
- Regen in de ochtend, onweersbuien in de middag..
- Regering keurt verhoging uitkeringen en bijstand goed..
- VES: 5.000 gezondheidszorg verleners met hoger salaris; een…..
- Hooggerechtshof VS: Trump mag ontwikkelingshulp niet onmidd…..
- Elfried Roël Gorré (80) Rotterdam 26-2-2025..
- Glenn Raül Hok A Hin (64) Amersfoort 1-3-2025..
- Suriname loopt hoog risico op watergerelateerde problemen..
- Albert Ramdin zo goed als zeker nieuwe OAS-topman..
- Buschauffeur verwondt collega met scherp voorwerp..
- Vrouw aan de Bisoenweg vermoord door partner..
- Column: Proficiat SML!..
- VS voert ongekende gesprekken over gijzelaars in Gaza..
- VHP-kandidatenlijst overeenkomstig statuten van de partij..