Poetini Atompai, assembleelid van de Nationale Partij Suriname (NPS), heeft in gesprek met Suriname Herald gezegd, dat hij zich optimaal zal inzetten voor het verbeteren van de huisvestingssituatie in het land. “Het is mijn plicht ervoor te zorgen dat elke burger beschikt over een dak boven het hoofd”, aldus Atompai. Hij benadrukte, dat veel burgers hoge huurkosten betalen. ‘’Deze situatie moet dringend aangepakt worden’’, zei hij.
Het is Atompai zijn eerste termijn als lid van het parlement: ‘’Ik ben er om op te komen voor mensen die het echt nodig hebben.” Met het oog op de begroting voor het jaar 2025, wenst Atompai, dat er duidelijke plannen komen rond huisvesting. “Er moet direct, in het eerste jaar van de nieuwe regering, aangetoond worden, dat er serieuze stappen worden gezet om de woningnood aan te pakken”, aldus Atompai. Volgens hem zal de bureaucratie daarbij moeten worden teruggedrongen, maar nog belangrijker vindt hij de openbaarheid van bestuur.
Vervolgens benadrukte Atompai, dat er transparantie moet zijn over wie gronden heeft aangevraagd: ‘’Hoeveel, en met welk doel. Zaken mogen niet meer verborgen blijven. Mensen moeten niet in de politiek gaan om rijk te worden, of om zich te gedragen als miljonair.” Er moet zei hij, ook duidelijkheid zijn over hoeveel mensen leiding geven aan besturen en stichtingen, en hoeveel grond is uitgegeven aan dit soort besturen en stichtingen.
Atompai zei ook, dat hij zijn vermogen zal opgeven bij de notaris. “Ik ben bezig om enkele zaken in orde te maken. Een week na de verkiezingen van de president en vicepresident in DNA, zal ik mijn vermogensverklaring indienen”, aldus Atompai.
The post Atompai: ‘Iedere burger verdient een dak boven het hoofd ..
- 13-jarige scholier met ernstige steekverwonding opgenomen i…..
- Vijftig vaders doen mee aan Vaderdag special van Stichting …..
- Familieruzie eindigt in bloedbad..
- FORMATIEFOUTEN..
- Ook regen en onweer op deze vaderdag..
- Dodelijke aanvallen tussen Israël en Iran, nucleair overleg…..
- President Lula roept op tot sterkere internationale veiligh…..
- Dolores B Valies (78) Paramaribo 11-6-2025..
- Ministers PL nog niet bekend..
- Geopolitieke schok: botsing tussen Israël en Iran zet olieh…..
- Dashboard verkiezingen scoort, minder dan 1% verschil met C…..
- Bigi Boy triomfeert bij Dirty Boxing-debuut en krijgt nieuw…..
- 597Netwerken presenteert: ‘De Vijf VolksVragen’ voor minist…..
- BESCHOUWING — Met de omstreden missives is volgens de reger…..
- Jairzinho Rozenstruik wint overtuigend zijn eerste Dirty Bo…..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag mogelijk binnen een week b…..
- DSB faciliteert handel in Staatsolie-obligaties via DCSX en…..
- Pilot’s Final Call: ‘Mayday… Losing Power…..
- Gokken..
- 597Netwerken stelt toets: Vijf vragen vóór je minister word…..
- “Wij zijn Surinamers”: Boeroe-nazaten blikken terug en voor…..