Assembleelid Edward Belfort van de ABOP is overleden. Suriname suriname verneemt dat Belfort zich gisteravond onwel voelde en vervolgens voor medische hulp naar een arts werd gebracht. Wat er precies aan de hand was, is vooralsnog onduidelijk.
Uit kringen binnen de ABOP is vernomen dat Belfort ongeveer een halfuur geleden is komen te overlijden. Het droevige bericht is inmiddels gedeeld binnen de structuren van de partij.
Zijn overstap naar de NDP betekende een breuk met de partij van vicepresident Ronnie Brunswijk, waar hij jarenlang een prominente rol vervulde. Hoewel Belfort tot de coalitie behoorde, was hij een uitgesproken criticus van de regering-Santokhi. Hij haalde fel uit naar zowel president Chan Santokhi als vicepresident Brunswijk.
Zo uitte Belfort kritiek op het feit dat president Santokhi zijn echtgenote op meerdere posities had benoemd en tegelijkertijd het wagenpark van het Kabinet van de President had uitgebreid. Ook de inzet van honderden politieagenten ter beveiliging van regeringsfunctionarissen kon bij hem op weinig begrip rekenen.
Belfort was onder president Desi Bouterse minister van Justitie en Politie (2012-2015) en assembleelid voor de ABOP. Hij stond op de kandidatenlijst van de NDP, op plek 50.
Belfort is 59 jaar oud geworden.
- Eleonora Cadogan-Clydesdale..
- 3×3 basketbalselectie strandt in groepsfase in Guyana..
- Hiv-remmers deels beschikbaar: distributie hervat deze week..
- VLS dient 6 beroepschriften in bij de president..
- SVV 1 verrast Survos in U17-meisjes volleybalfinale..
- Aanvraag paspoort voortaan online..
- Santokhi mooipraterij verwijten, maar zelf blijven geloven …..
- HISTORISCHE VERTROUWENSBAND VHP – NPS..
- AZP roept op SEH alleen in noodgevallen te gebruiken..
- Spoedeisdende hulp AZP onder druk: “Alleen spoedgevallen me…..
- AZP: Bezoek SEH alleen in spoedgevallen..
- Rechter verbiedt Staat uitvoering asfalteringsproject Nicke…..
- Volksgezondheid: Aanvullende partij hiv-remmers zaterdag aa…..
- Rechter legt Staat Suriname uitvoeringsverbod op voor ‘vree…..
- Aanrijding vrachtwagen en bromfiets te Meerzorg..
- Twee gewonden bij aanrijding tussen twee auto’s op Indira G…..
- Venezuela beschuldigt Guyana van ‘valse vlag’-operatie met …..
- POLITIEKE BELOFTEN ZONDER DADEN..
- IS ER NOG HOOP VOOR ZORG EN HOOP NA OPENING EAG-AIRPORT?..
- VMS: Artikel VES zonder onderbouwing stigmatiserend..
- Gefaald..