Assembleelid Edward Belfort van de ABOP is overleden. Suriname suriname verneemt dat Belfort zich gisteravond onwel voelde en vervolgens voor medische hulp naar een arts werd gebracht. Wat er precies aan de hand was, is vooralsnog onduidelijk.
Uit kringen binnen de ABOP is vernomen dat Belfort ongeveer een halfuur geleden is komen te overlijden. Het droevige bericht is inmiddels gedeeld binnen de structuren van de partij.
Zijn overstap naar de NDP betekende een breuk met de partij van vicepresident Ronnie Brunswijk, waar hij jarenlang een prominente rol vervulde. Hoewel Belfort tot de coalitie behoorde, was hij een uitgesproken criticus van de regering-Santokhi. Hij haalde fel uit naar zowel president Chan Santokhi als vicepresident Brunswijk.
Zo uitte Belfort kritiek op het feit dat president Santokhi zijn echtgenote op meerdere posities had benoemd en tegelijkertijd het wagenpark van het Kabinet van de President had uitgebreid. Ook de inzet van honderden politieagenten ter beveiliging van regeringsfunctionarissen kon bij hem op weinig begrip rekenen.
Belfort was onder president Desi Bouterse minister van Justitie en Politie (2012-2015) en assembleelid voor de ABOP. Hij stond op de kandidatenlijst van de NDP, op plek 50.
Belfort is 59 jaar oud geworden.
- SIS deelt pijnpunten met president..
- Staat loopt maandelijks USD 25 miljoen mis door goudsmokkel..
- Lyzecks eerste volleybalfinalist in mannen eerste klasse..
- Verkiezingen 2025: stem bewust of betaal de prijs..
- Cold Case Unit onderzoekt gevonden skelet in Para..
- Beroving op Somaiweg; drie daders op de vlucht..
- HSB Nickerie: Verzuimen bij 8 van de 11 geregistreerde poli…..
- Trumps nieuwe tarieven zorgen voor daling op Amerikaanse be…..
- Survos en SVV 1 in U17-meisjes volleybalfinale..
- Michel Elskamp volgt Kensmil op als woordvoerder KPS na pol…..
- De uitgebleven nieuwe markt van Nickerie..
- Dc’s, Openbare Werken en Politie krijgen nieuwe voertuigen …..
- Man bekent moord op zwangere vriendin en gooit peuter van b…..
- Politie onderschept grote lading beschermde krapé-eieren in…..
- Yeung op weg naar nationale schaaktitel..
- Santokhi wil digitalisatie van verkiezingsorganisatie..
- Zangeres Hennah Loraine brengt eerbetoon aan overleden coll…..
- ‘Jurisprudentie Inter-Amerikaans Hof cruciaal voor Constiti…..
- DOODSBEDREIGING VOOR CUBAANSE YOUTUBER..
- China slaat hard terug in handelsoorlog Amerikaanse tarieve…..
- Satellietbeelden tonen enorm landverlies te Weg naar Zee..