In het kader van hun introductie- en praktijktraining hebben tien aspirant-arbeidsinspecteurs onlangs een bedrijfsbezoek gebracht aan Rainbow Waters, een lokaal water bottling bedrijf in Nickerie. Het bezoek werd gecoördineerd door de Arbeidsinspectie Regio 1 en maakte deel uit van een reeks praktijkgerichte oefeningen die gericht zijn op het versterken van de deskundigheid van de inspecteurs in opleiding.
ADVERTENTIE
Tijdens het bezoek kregen de aspiranten een rondleiding door het bedrijf en maakten zij kennis met de productieprocessen en de dagelijkse werkomstandigheden. Onder begeleiding van ervaren arbeidsinspecteurs voerden zij een gesimuleerde inspectie uit, waarbij specifiek werd gelet op arbeidsomstandigheden, veiligheid, hygiëne en naleving van de arbeidswetgeving. Aansluitend werden aanbevelingen gedaan aan het bedrijf om de arbeidsveiligheid en gezondheid van het personeel verder te optimaliseren.
Volgens de Arbeidsinspectie zijn praktijkervaringen als deze van groot belang voor de vorming van competente inspecteurs. Hun toekomstige rol in het waarborgen van veilige en gezonde werkomgevingen is essentieel voor zowel werknemers als werkgevers, en draagt bij aan duurzame productiviteit en verantwoord ondernemerschap in Suriname.
- ‘Waar moet ik stemmen?’ – Partijteams helpen zo…..
- Bee: ‘nu is het onze tijd’..
- Suriname stemt: President en first lady voldoen burgerplich…..
- President Santokhi: “Ik ga winnen, dat is een feit”..
- Brunswijk: “De Almachtige bepaalt wie wint”..
- Aspirant-arbeidsinspecteurs trainen in de praktijk bij loka…..
- Vlotte stembusgang in bewolkt Saramacca..
- Waarnemers OAS in het veld..
- Verkiezingsupdate 9:00 uur..
- Suriname stemt: Burgers zoeken hun weg naar stembus; Adhin …..
- Adhin na uitbrengen stem: “Ik ga 1000 procent voor het pres…..
- OLIEGELD UITGEVEN NOG VOORDAT HET BINNEN IS..
- Goede toeloop bij Havo 3..
- Adhin: Ik ga voor 1000 procent voor het presidentschap..
- Gemoedelijke sfeer in Coronie..
- Adhin: ik heb het gevoel dat het heel goed komt met Surinam…..
- Geen risico’s straks bij grootschalige olieproductie..
- 74-jarige overlijdt na ongeluk met metalen rolpoort..
- ABOP-leider vertrouwt op goede uitslag: ‘De Almachtige besl…..
- Eerste burgers brengen hun stem uit..
- Humberto Tan: ‘Ik bemoei me zo min mogelijk met de Surinaam…..