President Chandrikapersad Santokhi heeft op vrijdag 16 mei samen met minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken en districtscommissaris Senrita Gobardhan van Nickerie, het officiële startsein gegeven voor de asfaltering van de Krappahoeklaan. Het geheel vond plaats onder grote belangstelling van de lokale bewoners en werd bijgewoond door onder anderen minister Parmanand Sewdien, de parlementariërs Nisha Jhakry en Harriet Ramdien, de directeur van de Wegenautoriteit, Shoenanda Gopalrai, en vertegenwoordigers van aannemingsbedrijf Baitali.
President Santokhi benadrukte dat met de start van dit langverwachte project, een belangrijke wens van de Nickeriaanse gemeenschap in vervulling gaat. “Er is lange tijd uitgekeken naar de verbetering van deze wegen, er zijn voorbereidingen getroffen en het moment is nu eindelijk daar”, benadrukte het staatshoofd. De president benadrukte dat de regering zich blijft inzetten voor de verbetering van de levensomstandigheden van de bevolking, zowel op het gebied van huisvesting als infrastructuur.
Eerder op dag gaf minister Nurmohamed ook het startsein voor de asfaltering van de Soekramsinghstraat. De bewindsman gaf aan dat de Fredericiweg en Bamboedam de eerstvolgende wegen zijn die aangepakt zullen worden. Minister Nurmohamed sprak zijn dank uit aan de gemeenschap voor het geduld en riep op tot verantwoordelijk gebruik van de vernieuwde infrastructuur.
The post Asfaltering Krappahoeklaan van start ..
- “Jullie vermoorden arme kinderen in Gaza – en betalen…..
- Massale uitval stembureaupersoneel in Paramaribo: Biza zoek…..
- Massale uitval stembureaupersoneel in Paramaribo..
- DNA-kandidaat Nibte hekelt stilzwijgen OKB over ontnemen ki…..
- Waardedaling SRD ondanks economisch herstel..
- Ruim 400 afmeldingen stembureaupersoneel; spoedactie Biza..
- Zangeres Stephanie Nunes: ‘Muziek maken in Nederland voelt …..
- Kinderombudsinstituut moet rechten Surinaams kind helpen wa…..
- Inheemse Kralenkunst ‘l’Agnapolibon’ Suriname en Frans-Guya…..
- EMFC-opleiding van de Anton de Kom Universiteit van Surinam…..
- Beroepsgroepen en actoren moeten implementatie nieuw BW suc…..
- BESTUUR DAT NIET SLECHT IS..
- VHP: De feiten achter de cijfers..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 MEI 2000 en …..
- ‘Ben moe om aan te horen dat er geen geld is’..
- Masterminds ‘Stem Slim’ blijven tegen regering met NDP..
- Twee verdachten voor diefstal van oud ijzer aangehouden doo…..
- Kiezers kunnen vanaf vandaag oproepingskaart afhalen..
- Man neergeschoten na woordenwisseling..
- U$ 1,4 miljoen voor Vids en VSG voor behoud traditionele le…..
- Wang: “Het volk verdient duidelijkheid over de vooruitgang …..