Dr. Salvador Plasencia, een van de vijf verdachten in de zaak rond de dood van Matthew Perry, heeft bekend schuld te zullen pleiten aan het illegaal verspreiden van ketamine. De “Friends”-ster overleed op 28 oktober 2023 in zijn hot tub aan de “acute effecten van ketamine”, volgens het medisch rapport. Plasencia, eigenaar van een kliniek in Malibu, leverde de drug aan Perry en leerde diens assistent, Kenneth Iwamasa, hoe hij de injecties moest toedienen. Iwamasa gaf Perry de fatale dosis.
Uit het plea agreement blijkt dat Plasencia Perry ontmoette via een patiënt die de acteur omschreef als een “hooggeplaatst persoon” die “duizenden in cash” wilde betalen voor ketaminebehandelingen. Plasencia regelde de drug via een collega-arts en verdiende $85.000 aan de transacties. Hij injecteerde Perry zelfs in diens huis en in een parkeerplaats, ondanks waarschuwingssignalen zoals een gevaarlijke bloeddrukstijging.
Na Perry’s dood vervalste Plasencia medische documenten om lagere doseringen voor te doen dan werkelijk waren toegediend. Drie andere verdachten, waaronder Iwamasa, hebben al schuld bekend. De vijfde, Jasaren Sangha, ontkent en gaat in augustus voor de rechter.
“Perry’s wanhoop werd uitgebuit in plaats van geholpen,” zei een officier van justitie. Plasencia riskeert 40 jaar cel. Het proces werpt een schril licht op de risico’s van ketaminegebruik buiten medisch toezicht.(wsj)
- Meerdere dodelijke slachtoffers bij bootongeluk Marowijneri…..
- NPS-congres stemt unaniem in met voortzetting coalitieonder…..
- Hertelling stembureaus in Paramaribo vrijdag afgerond..
- ABOP over bootramp: Het verdriet is niet te meten..
- Geen personen uitgesloten in nieuwe regering..
- VHP spreekt medeleven uit na tragisch bootongeval..
- 21 Arbeidsinspecteurs beëdigd tot BAVP..
- Illegale sloop monumentaal pand Dr. J.F. Nassylaan stilgele…..
- Atompai zal bewilligen voor parlement; zal geen bestuurlijk…..
- NPS kiest voor coalitie met NDP ondanks historische bezware…..
- Gaat Nurmohamed de Van ’t Hogerhuysstraat nog aanpakken of …..
- OKB verzoekt Biza om spoedige actie: stemverwerking Wanica …..
- Vriend aangehouden na mishandeling vriendin..
- Snik of Zegen voor El Dorado?..
- Man op klaarlichte dag beschoten in Paramaribo..
- Bootongeval Marowijnerivier: drie doden, vier vermist, vijf…..
- Moody’s: ‘Nieuw IMF-programma cruciaal voor economische sta…..
- Nieuwe coalitie belooft hoop en herstel voor Suriname..
- Irak onderzoekt vissterfte in zuidelijke moerassen..
- Bentley breekt records 🏁Meer winst in 4 jaar dan in eerste …..
- Illegale sloop monument aan Dr. J.F. Nassylaan stopgezet..