Het directoraat Arbeidsinspectie Regio 1 Nickerie en Coronie heeft onlangs een schenking gehad van zes Galaxy smartphones, die zullen worden gebruikt voor effectiever en efficiënter uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden.
De schenking is gedaan door het onderdirectoraat Arbeidsmarkt van hetministerie van Arbeid, Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ), die op diverse vlakken nauw samenwerkt met de Arbeidsinspectie. Merlien Nelson, regionaal hoofd bij de Arbeidsinspectie, alsook Joël Lynch, coördinator Arbeidsinspectie regio1 in Nickerie, zijn enorm ingenomen met deze schenking en hebben aangegeven dat de schenking het werk van de Arbeidsinspectie zal helpen vergemakkelijken.
De smartphones zullen onder andere worden gebruikt voor vastlegging bij inspecties en zijn van grote waarde in het proces van digitalisering van de werkzaamheden, in het bijzonder documenten. Dit is een stap vooruit in het proces van transformatie, dat moet leiden tot een gemoderniseerde Arbeidsinspectie, die continu streeft naar verbetering van de dienstverlening.
- Kioe A Sen: uitspraken bevelhebber Guyana in Surinaamse med…..
- A20 neemt lening voor waarborgsom..
- Mathoera: “Geen onverantwoordelijke regering voor Surinam…..
- DNA eensgezind: Telesur kan omgezet worden in een NV..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Jamilhio Rigters debuteert op Jamaica..
- Regering wijzigt ontwerpwet grondenrechten en dient nota va…..
- Algemene Vergadering moet bepalen wie kandidaten zijn van d…..
- Miljoenen euro’s voor onderzoek naar slavernijverleden..
- Achterlangs boroman binnensluipstrategie van politici moet …..
- Veel schade door brand in pand Abonestraat..
- Eddy Wijngaarde krijgt Rotary Vocational Excellence Award 2…..
- Wagenpark politie versterkt..
- Suriname positioneert zich als leider in koolstofhandel en …..
- Regering neemt cruciale besluiten in strijd tegen corruptie..
- Korps Politie neemt nog eens 15 auto’s in ontvangst..
- Dharmvir Mungra is lijsttrekker van De Nieuwe Leeuw..
- Voetbalwedstrijden van 20 februari 2025 – Uitslagen..
- BESCHOUWING — Lantibedrijven op de schop..
- Palestijnse ambassadeur spreekt Caribische leiders over Isr…..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale uitdagi…..