Het directoraat Arbeidsinspectie Regio 1 Nickerie en Coronie heeft onlangs een schenking gehad van zes Galaxy smartphones, die zullen worden gebruikt voor effectiever en efficiënter uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden.
De schenking is gedaan door het onderdirectoraat Arbeidsmarkt van hetministerie van Arbeid, Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ), die op diverse vlakken nauw samenwerkt met de Arbeidsinspectie. Merlien Nelson, regionaal hoofd bij de Arbeidsinspectie, alsook Joël Lynch, coördinator Arbeidsinspectie regio1 in Nickerie, zijn enorm ingenomen met deze schenking en hebben aangegeven dat de schenking het werk van de Arbeidsinspectie zal helpen vergemakkelijken.
De smartphones zullen onder andere worden gebruikt voor vastlegging bij inspecties en zijn van grote waarde in het proces van digitalisering van de werkzaamheden, in het bijzonder documenten. Dit is een stap vooruit in het proces van transformatie, dat moet leiden tot een gemoderniseerde Arbeidsinspectie, die continu streeft naar verbetering van de dienstverlening.
- Racisme als politiek wapen..
- Nieuw ziekenhuis..
- “Kunt u wat voor me doen?”, verzocht Dia aan de rechter..
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..
- Wetenschappers voorspellen grote aardbeving in Chili..
- Workshop gehouden gericht op de transformatie van de Werkgr…..
- Caricom-initiatief voedselveiligheid uitgebreid en verlengd…..
- Arbeidsinspectie krijgt schenking voor verbetering werkzaam…..
- Acteur Gene Hackman (95) en zijn vrouw (63) thuis dood aang…..
- 18-jarige veroordeeld tot 4 jaar cel voor verkrachting 11-j…..
- GRONDENRECHTEN CONCESSIERECHTEN EN EERLIJKHEID..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..
- Gajadien vindt grondenrechtenproblematiek ingewikkeld..
- Voedselveiligheidsinitiatief uitgebreid, verlengd tot 2030..
- Regering heeft meer ruimte nodig voor behandeling Grondenre…..