Een man R.F., werkzaam bij HO Pax Mining, deed het politie station te Brownsweg op donderdag 03 juli j.l. aan en deed de melding dat arbeiders in het onbewoonde gebied rond Krikie Negie bij werkzaamheden een menselijk skelet hadden aangetroffen. Direct na de melding deden de wetsdienaren op aanwijzing van de aangever de locatie aan.
Uit het voorlopige onderzoek samen met Recherche en Forensische Opsporing is naar voren gekomen dat de kleding van het slachtoffer geen aanwijzingen van geweld vertoonde en dat de schedelbasis van het slachtoffer intact was. In de omgeving werd slechts één fles gevonden: een paar slippers, dat vermoedelijk van het slachtoffer was.
Aangezien er in Brownsweg op dat moment geen arts beschikbaar was, zijn de resten door het uitvaartbedrijf Hamdard overgebracht naar AZP voor een schouw. Na deze procedure is het skelet naar het mortuarium geleid voor nadere forensische analyse.
De directeur van HO Pax Mining heeft zich bij de politie gemeld en verklaarde dat het vermoedelijk gaat om M.R., een 47-jarige bewaker die bij collega’s bekendstond als “Uncle” en die bij het kamp was achtergelaten.
De politie heeft meerdere getuigen verhoord om zowel de identiteit formeel te bevestigen als de omstandigheden van overlijden te onderzoeken.Het forensische team is bezig met aanvullende tests om vast te stellen hoe lang het skelet al op die locatie aanwezig is en wat de doodsoorzaak is.
Het onderzoek duurt voort………
Arbeiders ontdekken menselijk skelet bij Krikie Negie Korps Politie Suriname.
- Simons: VHP-top probeert coalitievorming NDP bewust te dwar…..
- Politie pakt bende auto-inbrekers op bij Wijdenboschbrug..
- Ordening goudsector..
- Beëdiging notaris mr. Stephanie Ramautar..
- Beheer restanten Carolinabrug overgedragen aan plantagebest…..
- ECD treft weer vervallen producten aan in supermarkten..
- Indiër steelt sari’s van onderneemster..
- President Santokhi ontvangt politiek boek ‘Een gestolen toe…..
- NAVO wil Europese eenheid én Trumps steun behouden..
- President ontvangt boek ‘Een gestolen toekomst’..
- Real Sranang viert 65-jarig bestaan ook in Suriname..
- Simons vreest verkiezing in Verenigde Volksvergadering niet…..
- Ex werknemer in verzekering gesteld ter zake verduistering..
- Silvano Tjong-Ahin: “Suriname moet lokale participatie in o…..
- Suriname zet verdere stappen tot toetreding OIC Labour Cent…..
- Nieuw tijdperk voor Suriname..
- Artists-in-Residence filmen herinnering in vervallen Casa B…..
- Rutte prijst Trump op NAVO-top als ‘man van vrede’..
- Eerste ISS-missie ooit voor India, Polen en Hongarije..
- Concept Braziliaanse Conexsus uitgerold in Suriname: Ecosys…..
- MAS-directeur Michel Amafo: “Surinamers moeten bewust kieze…..