Op vrijdag 4 juli 2025 heeft op het Ewald P. Meyer Lyceum 2 de overhandiging plaatsgevonden van een serie anti-tabak posters. Deze posters zijn ontworpen door studenten van het schooljaar 2022-2023, ter gelegenheid van SADD-programma in het kader Wereld Anti Tabak Dag. SADD project staat voor Students Against Destructive Decisions (Studenten Tegen Destructieve Beslissingen).
Het is een internationaal peer-to-peer educatie- en preventieprogramma dat jongeren bewust maakt van de gevolgen van destructieve keuzes, zoals roken, alcohol- en drugsgebruik, pesten en risicovol gedrag in het verkeer. SADD stimuleert jongeren om verantwoorde beslissingen te nemen en versterkt hun levensvaardigheden door middel van educatie, bewustwordingscampagnes en leiderschapsontwikkeling.
Deze activiteit is in samenwerking met Pan Amerikaanse Gezondheid Organisatie, het Ministerie van Volksgezondheid en de Basic Life Skills Education van het Ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur voltooid. Wereld Anti-Tabak Dag wordt jaarlijks op 31 mei georganiseerd om bewustwording te creëren over de gevaren van tabaksgebruik en het belang van een rookvrije generatie. Studenten van Ewald P. Meyer Lyceum 2 uit het schooljaar 2022-2023 hebben in het kader van deze dag creatieve posters ontworpen met krachtige boodschappen tegen roken.
De posters werden officieel overhandigd aan de leiding van Ewald P. Meyer Lyceum 2. De overhandiging symboliseert het blijvende engagement van de school en haar studenten voor een gezonde, rookvrije leeromgeving. De posters krijgen een prominente plek binnen de school, zodat alle leerlingen en medewerkers worden herinnerd aan het belang van een rookvrije toekomst.
Met deze actie onderstreept de school haar betrokkenheid bij de gezondheid van haar leerlingen en de bredere samenleving. De school blijft zich inzetten voor preventie en bewustwording rondom tabaksgebruik.
- Ruzie tussen SMS en HES over betaling bunkerdeal met Staats…..
- Strafrechter spreekt ondernemers Van den Bergh en Badal vri…..
- Suriname bij OIC Youth Capital 2025 in Marokko..
- Openbaar Ministerie weer voltallig met tweede AG..
- Regering keurt lopende zaken goed ter versterking van zorg,…..
- Internist Stephen Vrede: “30 jaar strijd tegen malaria nu b…..
- AWJ wil arbeidsbemiddeling vernieuwen en versterken..
- Decentralisatie optie tot duurzame inkomstenverhoging binne…..
- Diana Pokie: ‘Beleid Grondbeleid en Bosbeheer moet anders…..
- Minister Ramadhin: ‘Suriname officeel erkend als malariavri…..
- ‘Internationale MKB’s kunnen Suriname helpen nieuwe inkomst…..
- Erkenning malaria-vrije status bevestigt kracht van integra…..
- Hof speelt in op roep om hogere rechterlijke toetsing..
- VHP kiest oppositiekoers: geen kandidaatstelling president …..
- Regering keurt overeenkomst met 9 bonden goed..
- Jeugdvormingscentrum Petrus Donders: plek voor rust en bezi…..
- Jogi: “Suriname heeft een nationaal ontwikkelingspad nodig …..
- DEMISSIONAIR PLICHTSVERZUIM..
- Vandaag volop zon..
- Discussie over stemmen op personen is gecompliceerd..
- KPS neemt vandaag online portaal rijbewijzen in gebruik..