PARAMARIBO — Rabin Parmessar, voorzitter van de parlementaire commissie die is belast met de organisatie van de inauguratie van Jennifer Geerlings-Simons en Gregory Rusland als president en vicepresident van het land, zegt dat er hard wordt gewerkt om de Anthony Nesty Sporthal een complete metamorfose te geven. “Als je binnenkomt, zie je het verschil. Er is echt werk verzet”, geeft hij aan. “Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans.”
In een persbericht van De Nationale Assemblee stelt Parmessar dat de verbeteringen die worden aangebracht niet alleen zijn bedoeld om de inauguratie waardig te laten verlopen, maar ook om structureel waarde toe te voegen aan de infrastructuur van de sporthal. “Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie. Het is een blijvende investering in de gemeenschap. Wanneer je geld slechts uitgeeft aan versiering, is het weg. Maar wat wij nu doen blijft en het komt ten goede van de samenleving”, meent hij.
“Wat we nu realiseren is meer dan een ceremonie. Het is een blijvende investering in de gemeenschap”Rabin Parmessar
Alles is erop gericht om op tijd klaar te zijn voor de inauguratie van 16 juli. “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.” Hij sprak zijn waardering uit voor de samenwerking tussen alle betrokken instanties; van DNA-personeel tot aannemers, politie, brandweer en veiligheidsdiensten. Volgens Parmessar is de sfeer rondom de voorbereidingen “hoopvol, energiek en bijzonder”.
De parlementaire commissie oriënteerde zich woensdag op de locatie van de inauguratie. Behalve Parmessar bestaat die uit Kishan Ramsukul, Ebu Jones, Edgar Sampie, Sylvana Afonsoewa en Mohamed Fatehmohamed. Stephen Tsang, Rossellie Cotino, Vidjaiprekash Thakoer en Ivanildo Plein zijn de toehoorders van de commissie. De groep werd bijgestaan door personeelsleden van DNA. Ook vertegenwoordigers van het Directoraat Nationale Veiligheid, het Korps Politie Suriname en het Korps Brandweer Suriname waren aanwezig tijdens de inspectie. Dezelfde dag heeft de commissie vergaderd met Dharmradj Parohi en Maverick Boejoekoe, directeuren van de ministeries van Financiën en Planning en Regionale Ontwikkeling en Sport.
- Jagesar: Bijna helft van Suriname’s offshoregebied nu onder…..
- Criminaliteitsbestrijding..
- Open dag boogschietsport bij Witte Lotus goed bezocht..
- Man aangehouden voor valsmunterij..
- Santokhi opent historische summit: US$ 9 miljard aan invest…..
- Noodstroomsysteem actief bij fatale crash Air India Dreamli…..
- President Santokhi opent vijfde SEOGS..
- Pionier heengegaan: ‘Frank Robles geloofde in de mogelijkhe…..
- Vakbonden willen gesprek met Simons..
- Het grote graaien: Missives, miljoenen en misselijkmakende …..
- A20/DOE/PRO: Het belang van democratische processen in Suri…..
- ECD vernietigt wederom vervallen producten in supermarkten..
- CELOS en APA bouwen verder aan agroforestry..
- Fête de la Musique: uitbundige uiting van entertainment..
- Dikan: “Het landelijke evenredigheidsstelsel heeft ons geen…..
- Man maakt zich schuldig aan valsheid in muntspeciën en munt…..
- Iran bereidt aanvallen op Amerikaanse doelen voor..
- Cristina Fernández de Kirchner onder huisarrest..
- Wi Tru Sranan faciliteert Sessie ‘Code of Conduct’ met vers…..
- Econoom Girdhari: ‘Stijging wisselkoers mede door onverantw…..
- Gouddelvers Matawai: “Het ziet er somber uit voor ons”..