NDP-assembleelid Ann Sadi uit scherpe kritiek op de inhoud van de uitgelekte missives van de regering. De documenten, waarin onder andere wordt vermeld dat dienstvoertuigen voor geringe bedragen worden overgedragen aan vertrekkende functionarissen, noemt zij onacceptabel. “Het is ronduit schandalig dat dergelijke besluiten nog worden genomen in deze eindfase van de regeerperiode,” aldus Sadi in gesprek met ABC.
Volgens haar is De Nationale Assemblee momenteel tandeloos, omdat het college sinds de verkiezingen niet meer in vergadering bijeenkomt. “Er is eerder een verzoek ingediend voor een spoedvergadering om urgente zaken te behandelen, maar daar is niets mee gedaan. Dat is frustrerend,” stelt ze.
Sadi geeft aan dat zij wacht op de formele afronding van het verkiezingsproces door het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) en de installatie van de nieuwgekozen volksvertegenwoordigers. “Zodra het nieuwe parlement is aangetreden, zullen we deze dossiers grondig bespreken. Dit kan niet zonder consequenties blijven,” waarschuwt de politica.
In haar kritiek wijst ze ook op het gedrag van de regering in de aanloop naar de machtswisseling. Sadi haalt fel uit naar een recente dienstreis van minister Riad Nurmohammed (Openbare Werken) naar China. “De verkiezingsuitslag is inmiddels officieel vastgesteld door het CHS, en toch gaat men gewoon door met buitenlandse trips. Dit getuigt van minachting voor het kiezersmandaat.”
De NDP-parlementariër stelt dat de zittende regering geen oog meer heeft voor het algemeen belang. “Het is overduidelijk dat men bezig is vrienden en familie te bevoordelen, terwijl het volk wacht op verantwoord leiderschap,” besluit ze.
- Bromfietser op slag dood na aanrijding met mast in Saramacc…..
- 3000 jaar oude Mayastad ontdekt in Noord-Guatemala..
- PSA-aanvragen vanaf 9 juni uitsluitend via nieuwe website..
- VHP-Nederland waarschuwt voor terugval in oude politieke pa…..
- Ophaalactie van achterstallig vuil in Para start vandaag..
- Ochtendbuien, later verspreide onweersbuien..
- Afdeling Fraude bezig met onderzoek 225 stembiljetten op st…..
- Levenslang voor moeder die eigen kind verkocht in Zuid-Afri…..
- Cyril Willem ( Afrikaan) Strijdhaftig (74) Den Haag, Neder…..
- Kan de verkiezingsuitslag nog veranderen?..
- Boldewijn zegt dat intentieverklaring politieke partijen li…..
- AZP levert eerste fase van nieuwe verloskamer op na jarenla…..
- Moody’s: Politieke onzekerheid bemoeilijkt koers Suri…..
- NDP krijgt voorzitterschap over DNA; A20 krijgt ministerie …..
- BESCHOUWING — De grote verliezers..
- Lijstrekker OPTSU: zetelwinnende partijen dragen grote vera…..
- MINDERHEIDSPRESIDENT..
- ABOP eist voorzitterschap DNA: Conflict dreigt binnen beoog…..
- Oproep aan maatschappelijke organisaties: bevorder dialoog …..
- Bromfietser botst tegen EBS-mast en overlijdt..
- Bollywood Filmfestival na ruim tien jaar terug..