André Misiekaba, voormalig minister en oud-assembleelid, maakt mogelijk zijn rentree in de regering. Suriname suriname en D-TV Express vernemen dat hij door de Nationale Democratische Partij (NDP) is voorgedragen als minister van Volksgezondheid in de regering van president-elect Jennifer Geerlings-Simons.
De voordracht van Misiekaba moet nog worden goedgekeurd door de president-elect. Misiekaba vervulde in de regeerperiode 2015-2020 reeds de functie van minister van Sociale Zaken en Volkshuisvesting.
Meer namen bekend uit nieuwe kabinetsformatieNaast Misiekaba zijn nog andere kandidaten naar voren geschoven door coalitiepartijen. Marinus Bee (ABOP), oud-voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA), is voorgedragen als minister van Binnenlandse Zaken (Biza). David Abiamofo (ABOP) behoudt zijn post als minister van Natuurlijke Hulpbronnen (NH).
Een opvallende nieuwkomer is jurist Harish Monorath (ABOP), beoogd minister van Justitie en Politie (Juspol). Monorath zat eerder van 2010 tot 2015 in De Nationale Assemblee. Miquella Huur (ABOP) is voorgedragen als minister van Regionale Ontwikkeling (RO).
De BEP heeft Raymond Landveld voorgedragen als minister van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT).
Andrew Baasaron (A20) is vooregdragen voor als minister van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ).
- Zwarte Cobra wil na vrijspraak ook drie miljoen euro..
- Jamal Jansen: “Geef kleine ondernemers ruimte in de olie- e…..
- VS stopt beschermstatus Haïtianen per september..
- Suriname roept op tot solidariteit en hervorming tijdens OA…..
- Hakrinbank sluit 2023 af met SRD 57 miljoen winst en sterke…..
- TotalEnergies investeert fors in werkgelegenheid, technolog…..
- De Grote Boom, historisch fotoboek in het kader van 180 jaa…..
- Ook vandaag zon en onweersbuien..
- Staatsolie investeert US 1,8 miljoen dollar in ‘selfservice…..
- Lange celstraffen voor tweetal om dodelijk smokkeldrama in …..
- Guillermo Herbert Borveld (50) Spijkenisse 25-6-2025..
- Juluis Cornelis Gambier (64) Amsterdam 22-6-2025..
- Het kleurrijke Suriname..
- PSA aanvraag middels nieuw en verbeterd systeem..
- Amoksi ontkent politieke motieven achter politiebevordering…..
- PALU: Staatsolie moet spreken voor Suriname; niet namens mu…..
- Basis politie wordt uiteghold en ligt op zijn gehad; juspol…..
- Isaacs bij 130 jaar KPS: ‘Dat we nog niet zijn waar we moet…..
- Afreximbank: Suriname moet investeren in handel met Afrika..
- Beëdiging DNA-leden en verkiezing nieuwe leiding in twee ve…..
- Man breekt ruiten na verlies van bezittingen, politie grijp…..