André Misiekaba, voormalig minister en oud-assembleelid, maakt mogelijk zijn rentree in de regering. Suriname suriname en D-TV Express vernemen dat hij door de Nationale Democratische Partij (NDP) is voorgedragen als minister van Volksgezondheid in de regering van president-elect Jennifer Geerlings-Simons.
De voordracht van Misiekaba moet nog worden goedgekeurd door de president-elect. Misiekaba vervulde in de regeerperiode 2015-2020 reeds de functie van minister van Sociale Zaken en Volkshuisvesting.
Meer namen bekend uit nieuwe kabinetsformatieNaast Misiekaba zijn nog andere kandidaten naar voren geschoven door coalitiepartijen. Marinus Bee (ABOP), oud-voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA), is voorgedragen als minister van Binnenlandse Zaken (Biza). David Abiamofo (ABOP) behoudt zijn post als minister van Natuurlijke Hulpbronnen (NH).
Een opvallende nieuwkomer is jurist Harish Monorath (ABOP), beoogd minister van Justitie en Politie (Juspol). Monorath zat eerder van 2010 tot 2015 in De Nationale Assemblee. Miquella Huur (ABOP) is voorgedragen als minister van Regionale Ontwikkeling (RO).
De BEP heeft Raymond Landveld voorgedragen als minister van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT).
Andrew Baasaron (A20) is vooregdragen voor als minister van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ).
- Vrouwelijke ondernemers boeken snelle groei in Suriname ond…..
- Koorndijk: ‘Twee mogelijke locaties voor brugverbindingen o…..
- Lim A Po: ‘Ik ben niet bang voor veel, maar wel voor bran…..
- Koolstofkredieten: Suriname wacht, Guyana incasseert..
- Somohardjo wil namen nieuwe PL ministers nog niet prijsgeve…..
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..
- Suriname eerste Amazoneland dat door WHO als malariavrij is…..
- Verkiezing president en vicepresident op zondag 6 juli om 1…..
- Zunder: Reparatieproces in Engeland bereikt historisch hoog…..
- Santokhi: ‘op dit moment hebben wij geen vicepresident’..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident totdat er een andere is …..
- Protestbrief VHP-fractie aan voorzitter Nationale Assemblee..
- Ketikoti-viering in Amsterdam..
- BEKENDMAKING..
- Kandidaatstelling voor verkiezing president en vicepresiden…..
- VHP dient protest in tegen onregelmatigheden bij verkiezing…..
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..
- Lijk aangespoeld langs de kust van de Suriname rivier; nabe…..
- VHP schrijft protestbrief aan Adhin inzake schending van he…..