Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie is wederom in opspraak voor het bevorderingenbeleid. Deze keer hebben personeelsleden van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) aan de bel getrokken. Twee leden van het managementteam bij de BBS zouden onlangs bevorderd zijn en in één keer drie rangen omhoog zijn gegaan, terwijl anderen jarenlang op een bevordering wachten. Eerder werd ook door de leiding van het Korps Politie Suriname (KPS) aan de bel getrokken over politieke bevorderingen. Het ministerie weersprak dat er daar sprake van was.
Er wordt ook geëist dat leden de kaderopleiding moeten doorlopen om bevorderd te kunnen worden in een naast hogere rang. In het geval van de twee managementleden, is geconstateerd dat zij langere tijd gestopt zijn met de opleiding, vertelde een BBS’er aan .. ‘Het is geen normale bevordering geweest, terwijl dat niet de afspraak was. Het is de tweede keer dat dit gebeurt onder Amoksi’, zei hij. De leden zullen dit niet langer accepteren; het bevorderingenbeleid moet transparanter.
De voorzitter van de bond bij de BBS, Elio Biswan, is dinsdag samen met leden naar de minister geweest. Er was een dag eerder eerst een brief gestuurd aan de bewindsman, die is toegelicht. Amoksi zegt desgevraagd dat de bevorderingen zijn uitgevoerd binnen het bestaande kader van het ministerie. Toch heeft hij, na de zorgen van de bond, ingestemd met het opschorten van alle verdere bevorderingen, totdat er duidelijkheid komt over de criteria en de uitvoering.
De gesprekken tussen de bond en het ministerie worden woensdag om 8.00 uur hervat.
- De dynamiek van NDPplus: Ronnie versus Greggie op schoot bi…..
- Brunswijk ook met VHP ondersteuning vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen tot voorzitter van De Nationale Assemblee..
- Brunswijk bij acclamatie gekozen tot vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen als parlementsvoorzitter 2025-2030..
- Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter met ruime meerderhei…..
- Ronnie Brunswijk officieel vicevoorzitter DNA..
- Ashwin Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter..
- Brunswijk nu assembleelid; geen vp meer..
- DOE-voorzitter Alfaisie: “Alle DNA-leden moeten met nieuwe …..
- Brunswijk toegelaten als Assembleelid; geen vicepresident m…..
- Adhin en Sharman voorgedragen als kandidaat-voorzitters par…..
- Gajadien: geen bezwaar tegen toelating Brunswijk in DNA, in…..
- Verkiezing DNA-voorzitter: Adhin vs Sharman..
- Gruwelijke vondst aan rivieroever: lijk aangetroffen..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident al heb ik eed afgelegd…..
- DNA brengt eerbetoon aan Etnel, Belfort en Wijdenbosch..
- CONSTANTE DRUK HEEFT GEVOLGEN..
- TE VEEL NATIONALE VRIJE DAGEN..
- Brunswijk: Ik blijf vicepresident tot opvolger is gekozen..
- Verwonderd..