Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (Juspol) zegt dat hij tijdens het gesprek met de bond van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) puntsgewijs is ingegaan op de besproken punten. Hij benadrukt dat bij elke bevordering – of het nu gaat om een manschap of een officier – er altijd een officiële beschikking of resolutie wordt opgemaakt, waarin duidelijk wordt gemotiveerd waarom de betreffende persoon wordt benoemd en wat het verdere traject na de benoeming inhoudt.
Amoksi reageert hiermee op de ontstane commotie over de recente bevorderingen bij de BBS. Zo zouden mensen zijn bevorderd, zonder de kaderopleiding gevolgd te hebben. Dit zou een vereiste zijn voor de rest van de BBS’ers. Volgens Amoksi brengt bondsvoorzitter Elio Biswan zaken naar voren die niet op waarheid berusten.
De minister geeft aan dat het in deze kwestie gaat om zeven personen afkomstig van twee afdelingen. Vandaag zal hij in gesprek gaan met de bond, het managementteam en de betreffende afdelingen. Daarbij benadrukt hij dat het niet aan de bond is om te bepalen wie deel uitmaakt van de leiding.
- Verdachte ingerekend voor neerschieten man..
- 180 jaar Nederlandse boeren in Suriname: een grootse vierin…..
- Politie houdt schutter aan na schietpartij en beroving in P…..
- Coalitievorming een stoelendans om aan de macht te blijven..
- OM onderzoekt lek missives president: wie heeft gelekt?..
- Titelgevecht lonkt voor Bigi Boy na debuutsucces..
- Koerschaos en coalitie-onzekerheid: een explosieve mix..
- Strafzaak tegen Kromosoeto en medeverdachten hervat..
- Boetes en herstelverplichting bij politieactie tegen bromfi…..
- Presidentswoordvoerder doorbreekt stilte maar blijft vaag o…..
- Haalt de Staat Suriname het jaar 2050?..
- NDP-presidentskandidaat Simons bezoekt AZP en bespreekt uit…..
- OKB beslist op 20 juni over bindend verklaren verkiezingsui…..
- Guyanese minister: “Gesprekken over Corantijnbrug in vergev…..
- OKB beslist op 20 juni over geldigheid verkiezingsuitslag..
- Vastgoedsector Suriname geblacklist door CFATF..
- Verkiezingsuitslag nog niet bindend: OKB beslist vrijdag..
- CBvS: ‘Onzekerheid op valutamarkt zet koers onder druk’..
- JIT-brigadier aangehouden voor betrokkenheid bij ripdeal..
- ILO roept op tot actie ter bescherming huishoudelijke werke…..
- Prijs puntbrood stijgt naar SRD 6 door kostenstijging bakke…..