Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (Juspol) zegt dat hij tijdens het gesprek met de bond van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) puntsgewijs is ingegaan op de besproken punten. Hij benadrukt dat bij elke bevordering – of het nu gaat om een manschap of een officier – er altijd een officiële beschikking of resolutie wordt opgemaakt, waarin duidelijk wordt gemotiveerd waarom de betreffende persoon wordt benoemd en wat het verdere traject na de benoeming inhoudt.
Amoksi reageert hiermee op de ontstane commotie over de recente bevorderingen bij de BBS. Zo zouden mensen zijn bevorderd, zonder de kaderopleiding gevolgd te hebben. Dit zou een vereiste zijn voor de rest van de BBS’ers. Volgens Amoksi brengt bondsvoorzitter Elio Biswan zaken naar voren die niet op waarheid berusten.
De minister geeft aan dat het in deze kwestie gaat om zeven personen afkomstig van twee afdelingen. Vandaag zal hij in gesprek gaan met de bond, het managementteam en de betreffende afdelingen. Daarbij benadrukt hij dat het niet aan de bond is om te bepalen wie deel uitmaakt van de leiding.
- John Armand Leming (71) Arnhem 24-6-2025..
- Rollings Fariek (25) Paramaribo suriname 27-6-2025..
- Ondernemingen Cohort 4 SURGE-programma volgen MEL-workshop..
- Dodelijk verkeersongeval met pick-up in Wageningen..
- Santokhi stelt toetreding tot DNA uit: “Voorkomen van stuur…..
- Brute roofoverval Carolinakreek: slachtoffer mishandeld..
- Adhin: De burger verwacht geen theater, maar waarachtige ve…..
- DNA-voorzitter Adhin: “ons volk heeft oplossing nodig, geen…..
- In verkrachtingszaak: Advocaat Algoe pleit voor vrijspraak …..
- Adhin wil daadkrachtig parlement: “Elke leiding drukte haar…..
- VHP geeft strijd om presidentschap nog niet op..
- Column: Borrelpraat no. 878..
- Santokhi en Simons benadrukken rust en samenwerking in demo…..
- Marica en Noughiënt bepalend in eerste finalewinst De Arend…..
- Open dagen IOL moeten tekort aan leerkrachten helpen opvang…..
- President Santokhi spreekt met NDP-voorzitter over vreedzam…..
- Taxichauffeur verdacht van verkrachten klant: ‘Waarom doe j…..
- Santokhi en Simons voeren overleg over democratische transi…..
- Santokhi spreekt Simons op kabinet: soepele transitie beloo…..
- Auteur Misiekaba wil kinderen inspireren met levenslessen u…..
- INCROWD..