Een vrouw uit de Verenigde Staten heeft Andrew en Tristan Tate aangeklaagd wegens gedwongen sekswerk. Ze stelt dat de Brits-Amerikaanse influencers haar naar Roemenië hebben gelokt en later hebben belasterd nadat ze een verklaring had afgelegd bij de Roemeense autoriteiten.
Het is de eerste aanklacht die in de Verenigde Staten is ingediend tegen de broers. Tegen de twee zijn verschillende civiele zaken en strafzaken aangespannen in Roemenië en het Verenigd Koninkrijk. Ze worden onder meer beschuldigd van het vormen van een criminele organisatie, mensenhandel, ontucht met minderjarigen en witwaspraktijken. Ze hebben altijd volgehouden onschuldig te zijn.
De identiteit van de vrouw, en van haar ouders, zijn uit veiligheidsoverwegingen niet bekendgemaakt. In 2023 hadden de broers haar aangeklaagd voor smaad. In de zaak die de vrouw heeft ingediend werd volgens Amerikaanse media dat de twee haar probeerden te pesten en lastig te vallen via de lasterzaak.
VrouwonvriendelijkAndrew en Tristan Tate zijn internationale internetfenomenen. Vooral Andrew staat bekend om zijn vrouwonvriendelijke uitspraken waar hij een miljoenenpubliek mee wist te bereiken. De oud-kickbokser noemde zichzelf in het verleden expliciet een vrouwenhater.
Volgens de influencer zijn “echte mannen” sterk, rijk en houden ze hun vrouw onder de duim. Hij stelt onder meer dat “vrouwen eigendom zijn van de man” en dat “vrouwen die zichzelf in een positie brengen om verkracht te worden, daar deels zelf voor verantwoordelijk zijn”.
Tate werd van verschillende socialemediakanalen geweerd. Ook op het voormalige Twitter werd zijn account geblokkeerd, maar nadat Musk het platform kocht, mocht Tate daar op terugkeren.
De broers werden verschillende keren opgepakt in Roemenië waar ze al jarenlang wonen. Vorig jaar werd Andrew vrijgelaten uit zijn cel, maar bleef hij wel onder huisarrest staan.
Vorige maand werd ook dat huisarrest opgeheven en mocht hij zicht weer vrij bewegen in Roemenië. Hij mag het land niet verlaten omdat er nog steeds een zaak tegen hem en zijn broer loopt.
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven naar inspecteur Herman Goodi…..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..