PARAMARIBO — Ter voorbereiding op de aankomende Amerikaanse handelsmissie naar Suriname heeft de Amerikaanse Ambassade in Paramaribo, in samenwerking met de U.S. Department of Commerce, een informatieve webinar georganiseerd. Deze sessie trok de aandacht van ongeveer vijftig Amerikaanse bedrijven die interesse hebben in zakelijke kansen in Suriname.
De bijeenkomst werd geopend door de Amerikaanse ambassadeur, Robert Faucher, die de potentiële mogelijkheden voor zakendoen in Suriname benadrukte. Vervolgens gaf Jeffrey Toward, General Manager van Apache een uiteenzetting van perspectieven en investeringskansen in het land, aan de hand van hun ervaring in Suriname.
Namens de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) namen ondervoorzitter Mervel Kotzebue en directeur Kamlesh Ganesh deel aan het panel. Zij gaven inzicht in het Surinaamse ondernemersklimaat en bespraken de mogelijkheden voor samenwerking tussen Surinaamse en Amerikaanse bedrijven.
Dit webinar is een belangrijke stap in de voorbereidingen voor de handelsmissie, omdat de Amerikaanse bedrijven waardevolle informatie konden verkrijgen over de marktdynamiek en zakelijke kansen in Suriname. De VSB blijft zich inzetten om internationale handel en investeringen te bevorderen en kijkt uit naar verdere samenwerking met Amerikaanse bedrijven in de nabije toekomst.
- Paus viert vanuit het ziekenhuis zijn 12e zittingsjaar..
- Toename in vorderingen tegen de Staat; meer dan SRD 193 mil…..
- OM: Zorgwekkende toename civiele vorderingen tegen staat en…..
- “OPTSU is geen doodgeboren baby”..
- CDS: president honoreert onheffing drie dc’s..
- Grensoverschrijdend gedrag: ‘Wat ik heb gedaan was niet te …..
- Dc Winter: Niet met mij gesproken over ontheffing..
- Erfgenamen bezorgd: ‘vanaf 1 mei 2025 bestaan boedelplantag…..
- Chan Santokhi 2.0..
- Ontheffing dc’s op agenda regeringsvergadering..
- OWC werkt aan concretiseren Nationaal Onderwijs Beleidsplan…..
- Ontheffingsverzoeken dc’s Bansi-Durga, Lewis en Winter word…..
- Ontheffingen dc’s vandaag op agenda regering..
- PL: Neem een voorbeeld aan directeur van Binnenlandse Zaken..
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..
- Historische doorbraak Ramdin..
- Kadensi in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot 8 jaar cel…..
- PVP gaat in hoger beroep na afwijzing registratie voor verk…..
- OKB: ‘Dc’s Bansi-Durga en Lewis moeten worden ontheven uit …..
- Kadensi bij verstek in Frankrijk veroordeeld tot 8 jaar cel..
- Celestine Helouise Veldhuizen..