Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “Yeah! It’s finally over”, uitte Trevor Crabb zich zondagmiddag op het Telesur-sportveld in de Cultuurtuin nadat hij en zijn broer Trevor de mannentitel in de Norceca Beach Tour in Suriname op hun naam schreven. In de eindstrijd werd weliswaar in straight sets gewonnen, maar cadeau kregen de Amerikanen de zege helemaal niet. De Mexicanen Andres Ayala en Antonio Vargas verkochten hun huid heel erg duur, voordat het loodje werd gelegd: 18-21, 34-36.
Bij de vrouwen waren de rollen omgekeerd. Nadat het Amerikaanse koppel Erin Inskeep/Piper Ferch de eerste set nog met 21-8 in hun voordeel wist te beslechten, zorgden Susana Torres en Angelica Gutierrez van Mexico voor een complete verrassing. Eerst werd de setstand middels een 21-16 triomf gelijk getrokken, voordat de tiebreak een 18-16 zege opleverde en dus het kampioenschap.
Het was daarom danook niet vreemd dat vooral Gutierrez haar tranen van blijdschap niet kon bedwingen. “I’m so happy. We came back from a set down to beat this tough American couple”, liet Torres zich ontvallen in gesprek met de Ware Tijd.
Suriname
Chagnaz Fränkel en Janneke Tammenga eindigden bij de vrouwen op de vierde plaats. In de strijd om de derde plek moest het hoofd worden gebogen voor de Canadese zussen Emma en Kaylee Glagau, die met 2-0 (21-9, 21-14) triomfeerden. Die partij werd in de stromende regen afgewerkt.
Keven Sporkslede en David Pinas sleepten de vijfde plek in de wacht door het Saint Kitts en Nevis-duo Elkreen Morton/Zendai Richards weer eens van zich af te houden. Het werd deze keer een zwaarbevochten straight sets overwinning: 22-20, 25-23.
Dean Kasdi/Anferney Schmeltz werden zevende door in het Surinaamse onderonsje tegen Joshua Dwarkasing/Ethan Asimia met 21-17, 21-17 te triomferen. Chanice Myr en Chelleney Soedamah moesten bij de vrouwen genoegen nemen met plaats nummer zes, nadat de strijd om de vijfde plaats werd verloren van Melanie Valenciana en Taylor Bucker van de Amerikaanse Maagdeneilanden: 7-21, 16-21. Ketura Margaret en Charise Fränkel eindigden op de zevende plaats.
Susana Torres (1) van Mexico dropt de bal in de vrouwenfinalepartij in deze actie over het blok van de Amerikaanse Piper Ferch.
- Eerste raadsvergadering nieuwe regering onder leiding Geerl….
- Humphrey Iwan Wong-A-Soij (69) Amsterdam 22-7-2025(Beri)
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak ondanks kromme hy…..
- Staatsschuld ook voor nieuwe regering een last..
- Suriname hoeft zich geen zorgen te maken over visa-restrict…..
- VHP-fractie eist naleving 24-uursregel bij DNA-vergaderinge…(Star)
- Grotendeels zonnig en helder weer(Star)
- Simons: SRD 1,3 miljard tekort; geen nieuw beleid in begrot…(Star)
- President Simons: tekort staatsbegroting 2025 Suriname loop…..
- Ambassadeur Santarosa: “Meer Portugeessprekende Surinamers …..
- Voorzitter Politiebond: “Politiek moet zich niet bemoeien m…..
- Ramautarsing uit zorgen over nieuwe regering(West)
- Reactie op uitspraken oud-minister Ramadhin: transparante c…(West)
- Afsluiting medische missie Amistad 2025: ‘Jullie zijn diplo…Redactie
- Veroordeelde Pikin Saron-strafzaak beklaagt zich over peste…Redactie
- Ketura Margaret en Charise Fränkel bijten spits af in eerst…Redactie