PARAMARIBO — Rashad Novruz, ambassadeur van Azerbeidzjan voor Suriname, ziet veel mogelijkheden tussen de twee landen als het gaat om handel en investeringen. Hij benadrukte maandag tijdens zijn werkbezoek aan het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) het potentieel voor het verbeteren van de samenwerking op verschillende gebieden, waaronder economie, voedselzekerheid en de olie- en gassector.
De ambassadeur zei uit te kijken naar duurzame en wederzijdse samenwerkingsverbanden gericht op innovatie, economische groei en kennisdeling. In een persbericht meldt EZ dat het doel van Novruzs werkbezoek was om bilaterale en multilaterale betrekkingen tussen Azerbeidzjan en Suriname verder te ontwikkelen. Er werd volgens het ministerie “breedvoerig van gedachten gewisseld” over de mogelijke samenwerking en kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen.
“Er werd breedvoerig van gedachten gewisseld over kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen”
Minister Rishma Kuldipsingh zei uit te kijken naar investeringen, vooral in onder meer ondernemerschap. Ze benadrukte het belang van het ontwikkelen van de kleine en middelgrote ondernemingen (KMO’s) in Suriname, omdat die volgens haar de ruggengraat van de economische ontwikkeling van het land vormen. Kuldipsingh verwacht dat de twee landen hun goede relatie voortzetten en elkaar zullen ondersteunen, vooral op economisch gebied en handel.
Bij het werkbezoek van Novruz en zijn delegatie zaten maandag ook aan directeur Karishma Mathoera (Ondernemerschap) en de (waarnemend) onderdirecteuren Rinaldo Jangi (Ondernemerschap), Shailesh Ramsingh (Internationale handel) en Amit Chandansingh (Industrie).
- Minister Ramdin krijgt steun van vijf Zuid-Amerikaanse land…..
- Minister Ori: “Onderwijssector heeft grote investering nodi…..
- Ramdin: ‘Grenskwestie niet met CARICOM, maar met Guyana bes…..
- Breaking: AOV wordt verhoogd; studenten krijgen SRD 800..
- Alerte dochter waarschuwt moeder voor diefstal van portemon…..
- Ressort-coördinatoren OKB extra aangescherpt..
- Castelen: indien nodig zal oorlog worden gestart binnen OPT…..
- De regering heeft een IMF-inflatie tijdbom opgebouwd..
- De Amerikaanse president Donald Trump kondigde aan dat fede…..
- Volgens berichten werd in Sweida een Israëlische vlag gehes…..
- Al Jolani ontmoet Israëlische marionet Mahmoud Abbas..
- Negen huidige VHP-assembleeleden op verkiesbare plaatsen..
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..
- Ramdin: Chinalco deal niet van de tafel..
- Omgeving Slavernijmonument Amsterdam wordt grondig aangepak…..
- Leiderschap is ondankbaar!..
- VLS verwijt SPA en PALU ouderwets denken..
- 5 Zuid-Amerikaanse landen steunen OAS kandidatuur Ramdin..