PARAMARIBO — Rashad Novruz, ambassadeur van Azerbeidzjan voor Suriname, ziet veel mogelijkheden tussen de twee landen als het gaat om handel en investeringen. Hij benadrukte maandag tijdens zijn werkbezoek aan het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) het potentieel voor het verbeteren van de samenwerking op verschillende gebieden, waaronder economie, voedselzekerheid en de olie- en gassector.
De ambassadeur zei uit te kijken naar duurzame en wederzijdse samenwerkingsverbanden gericht op innovatie, economische groei en kennisdeling. In een persbericht meldt EZ dat het doel van Novruzs werkbezoek was om bilaterale en multilaterale betrekkingen tussen Azerbeidzjan en Suriname verder te ontwikkelen. Er werd volgens het ministerie “breedvoerig van gedachten gewisseld” over de mogelijke samenwerking en kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen.
“Er werd breedvoerig van gedachten gewisseld over kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen”
Minister Rishma Kuldipsingh zei uit te kijken naar investeringen, vooral in onder meer ondernemerschap. Ze benadrukte het belang van het ontwikkelen van de kleine en middelgrote ondernemingen (KMO’s) in Suriname, omdat die volgens haar de ruggengraat van de economische ontwikkeling van het land vormen. Kuldipsingh verwacht dat de twee landen hun goede relatie voortzetten en elkaar zullen ondersteunen, vooral op economisch gebied en handel.
Bij het werkbezoek van Novruz en zijn delegatie zaten maandag ook aan directeur Karishma Mathoera (Ondernemerschap) en de (waarnemend) onderdirecteuren Rinaldo Jangi (Ondernemerschap), Shailesh Ramsingh (Internationale handel) en Amit Chandansingh (Industrie).
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..
- Makkelijke prooi..
- Dief Gevloerd door Colafles Tijdens Poging tot Ontsnapping..
- Schenking toilettengroep aan Djamiatul Islamiah basisschool…..
- Rudi Lie A Kwie was een held..
- MrZonneman versterkt Surinaamse kunst en cultuur met DUSA-i…..
- President negeert voordracht PL benoeming lid CHS..
- Due dilligence bij zakendoen..
- Suriname biedt zijn expertise aan voor Guyana’s waterkracht…..
- Suriname neemt in vervolg deel aan Concacaf Club Kampioensc…..
- Surinaamse politici zingen graag “Zie ginds komt de stoombo…..
- Lijk van man aangetroffen in bushuisje Zanderij..
- Bingo brengt vreugde in Bejaardentehuis Fatima Oord..
- ECD heeft reeks klachten uit samenleving afgehandeld..
- Santokhi: “Economische stabiliteit is de sleutel tot groe…..
- Beter theater en duurzame verbanden smeden met Nyun Sten 2..