Alice Amafo van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) roept op tot een nationale strijd tegen armoede. Volgens haar is er sprake van opgelegde armoede en economische discriminatie. Ze stelt dat er na 50 jaar oude politieke praktijken per direct een einde aan deze situatie moet komen. Amafo deed deze uitspraken tijdens een grote partijbijeenkomst aan de Nieuwweergevondenweg.
Ze riep de ABOP-leden, die ze “soldaten” noemde, op om klaar te staan voor de strijd tegen elk vorm van onrecht die de samenleving wordt aangedaan. “Er mogen geen armenaren zijn, ‘hell no’,” was haar felle reactie. Ze benadrukte dat iedereen een geboren miljonair is en dat door hard te werken veel bereikt kan worden in Suriname.
Amafo benadrukte verder dat het leiderschap van voorzitter Ronnie Brunswijk ondersteund moet worden om een goed sociaal programma uit te voeren. Andere sprekers op de bijeenkomst stelden dat het tijd wordt dat sociaal zwakkeren een stem krijgen in de politiek en dat de ABOP die stem kan zijn.
Partijsecretaris en tevens DNA-voorzitter Marinus Bee gaf aan dat hij niet wil dat de ABOP-achterban over tien of twintig jaar nog steeds in een achterstandspositie verkeert. Volgens hem hebben oude politici de kiezer jarenlang in armoede gehouden, iets waar de ABOP een einde aan wil maken.
Bee riep de achterban op om op 25 mei te stemmen op de ABOP, zodat het ministerie van Grondbeleid- en Bosbeheer (GBB) in handen van de partij blijft. Hierdoor kunnen belangrijke projecten worden uitgevoerd en kan de nood van burgers die recht hebben op grond worden opgelost. Hij benadrukte dat de verantwoordelijkheid bij de kiezers ligt en dat ze bewust moeten stemmen.
Bee sloot af met de constatering dat de ABOP bij elke verkiezing groei doormaakt en dat de partij door hard werken steeds verder zal groeien.
- Bezoek Zelensky aan Trump vroegtijdig beëindigd na felle wo…..
- Vrouw omgekomen bij ongeval met vrachtwagen bij servicestat…..
- Vrouw dodelijk aangereden aan de Mottonshooplaan..
- Expositie Sungu Kondre vertelt over gevolgen van de stuwdam…..
- Nog drie plunderaars ingerekend..
- PVP niet geregistreerd voor deelname verkiezing..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..
- Makkelijke prooi..
- Dief Gevloerd door Colafles Tijdens Poging tot Ontsnapping..
- Schenking toilettengroep aan Djamiatul Islamiah basisschool…..
- Rudi Lie A Kwie was een held..
- MrZonneman versterkt Surinaamse kunst en cultuur met DUSA-i…..
- President negeert voordracht PL benoeming lid CHS..
- Due dilligence bij zakendoen..
- Suriname biedt zijn expertise aan voor Guyana’s waterkracht…..