Politica Alice Amafo zegt teruggekeerd te zijn naar haar oude politieke huis omdat ze de ruimte krijgt om de gedachte van volkspolitiek tot uitvoering te brengen. Deze politiek moet zorgen voor een volksrevolutie zonder wapens, waarbij mensen gaan beseffen dat door samen te werken, prestaties kunnen worden geboekt.
Amafo trad op zaterdag 15 februari weer toe tot de ABOP, nadat ze uit onvrede haar politieke huis de rug had toegekeerd en een eigen partij, de Volkspartij voor Vernieuwing en Democratie (VVD), uit de grond had gestampt. Het beleid van de afgelopen vijftig jaar zal volgens Amafo moeten veranderen, zo gaf ze aan in het programma Mmanten Taki via de STVS.
Volgens haar was het steeds het Nieuw Front of de NDP die de leiding hadden in het land, met de bekende resultaten van de afgelopen periode. Met de ABOP en de gedachte van de volkspolitiek zal hierin verandering komen, meent de politica.
Amafo merkte op dat niet verwacht moet worden dat verandering vanuit de top zal komen, maar juist vanuit de onderlaag. De ontwikkeling moet niet langs de hoofden van de bevolking plaatsvinden. “Het volk heeft niets aan positieve ratings terwijl de armoede om zich heen grijpt en de leiders maar roepen dat er geen geld is.”
Volgens haar ontbreekt het de oude politieke leiders aan creativiteit en innovatie. Amafo wijst erop dat Suriname genoeg mogelijkheden heeft om de leefsituatie van elke burger te verbeteren.
De ABOP’er hamert erop dat het volk bewust moet stemmen en niet moet kiezen voor favoritisme. “Mensen moeten goed luisteren naar wat de leiders te vertellen hebben.” Amafo waarschuwt dat het electoraat de presidenten en hun partijen die Suriname heeft gehad geen nieuwe kans moet geven. “Anders zal de beoogde verandering in het land niet plaatsvinden.”
- Gewelddadige diefstal op Kennedyweg: slachtoffers beroofd o…..
- Verklaring NDP: Gerechtigheid?..
- Delreo Newman volgt Mike Antonius op als voorzitter Canto..
- President vraagt internationale bedrijven om te investeren..
- Procureur-Generaal brengt oriëntatiebezoek aan Apoera..
- 14-jarige MULO-scholier opgepakt voor bedreigende uitlating…..
- Passagier in taxi te Stolkertsijver opgepakt voor bezit vuu…..
- Veertienjarige muloleerling opgesloten na bedreigen leerkra…..
- Toename diefstallen Jarikaba Wooncentrum aanleiding gesprek…..
- HvJ spreekt Adhin vrij in hoger beroep, OM teruggefloten..
- EZ en AdeKUS ondertekenen MoU en richten FabLab op..
- I-Care Polikliniek voor Oogaandoeningen versterkt oogzorg i…..
- Rekenkundig bekeken..
- NDP: Na politieke achtervolging OM nu gerechtigheid..
- Man aangehouden te Stolkertsijver voor illegaal vuurwapen b…..
- NDP verheugd over volledige vrijspraak ondervoorzitter Adhi…..
- ‘Geen redelijke en billijke afweging van gronden om Ashwin …..
- PRO breekt met etnische politiek en levert integere bestuur…..
- PALU: Het RVI sprookje van Santokhi: Wie biedt meer?..
- Voedselpakketten..
- President Santokhi bezoekt scholen in Lelydorp..