Gerold Sewcharan, voorzitter van Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) is beschikbaar als kandidaat namens zijn partij voor de verkiezingen. Hij zegt dat de PRO intern moet vergaderen over de kandidaatstelling. Hij stelt zich beschikbaar, maar kan nog niets anders zeggen over de kandidaatstelling: dat zal bij de algemene ledenvergadering moeten gebeuren.
Vandaag is de tweede dag van de registratie van politieke partijen die willen deelnemen aan de algemene, vrije en geheime parlementsverkiezingen. De Arena Politieke Partij (APP) opende de registratie, gevolgd door Alternatief 2020 (A20), die samenwerkt met de partijen Democratie Ontwikkeling in Eenheid (DOE) en De Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO). De laatste partij voor vandaag was De Nieuwe Leeuw in samenwerkingsverband met de KTPI.
Binnen de samenwerking is afgesproken dat DOE de lijsttrekker levert, in deze Andrew Baasaron. De tweede plek op de kandidatenlijst gaat naar A20; daar komt Steven Reyme op te staan. De PRO moet de derde plek invullen. Op 1 maart houdt die partij een algemene vergadering, waar bepaald zal worden wie op de lijst komen te staan.
- Reactie Luchthavenbeveiliging op meldingen van ontvreemde s…..
- Volksgezondheid onderzoekt tekort medische zeep AZP..
- 3 dorpen Boven-Suriname voorzien van veilig drinkwater..
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..
- Volksgezondheid op Wereld Kanker Dag: ‘We hebben elkaar nod…..
- India bewijst humaniteit..
- Medewerkers AdeKUS in actie om achterstallige betaling..
- I-Care polikliniek voor preventieve oogzorg en specialistis…..
- Medewerkers bestuursressorten Marowijne-Zuidwest en Boven-T…..
- Multidisciplinaire werkgroepen presenteren aanbevelingen in…..
- Somohardjo beschuldigt minister Landvreugd van machtsmisbru…..
- Somohardjo: “Volk apprecieert asfalteren wegen vlak voor ve…..
- Vier jaar Yankee-circus..
- President wil 100.000 boekjes over verworvenheden regering..
- Surinaamse oogzorg verstekt met I-Care polikliniek..
- NAVO-baas Rutte steunt visie van Trump over strategisch bel…..
- Ruim 600 bewoners van Boven-Suriname hebben nu continu toeg…..
- Welk ‘verhaal’ klopt..