Voormalig vicepresident tevens NDP-ondervoorzitter Ashwin Adhin heeft zijn partijgenoten opgeroepen om interne verdeeldheid achterwege te laten en gezamenlijk de verkiezingen tegemoet te gaan. Tijdens een ondro oso bijeenkomst aan de Sidoredjoweg in Nickerie benadrukte hij dat zowel het hoofdbestuur als de Centrale Verkiezingscommissie (CVC) nog geen besluit heeft genomen over de presidentskandidaat van de partij.
Volgens Adhin zijn de namen die circuleren, waaronder die van hemzelf en partijvoorzitter Jennifer Geerlings-Simons, slechts voorkeuren van bepaalde leden. Hij waarschuwde dat onderlinge twisten de partij kunnen verzwakken en riep op tot samenwerking.
“Eigenlijk zou de partij de Nationale Dyugudyugu Partij moeten heten. Unu lobi unu eigi dyugudyugu, en dat is leuk. Maar we gaan de verkiezingen in en hebben geen tijd voor dyugudyugu. Het is één richting: zij aan zij, schouder aan schouder. We moeten niet met elkaar vechten,” aldus Adhin.
Hij verduidelijkte dat Simons de enige partijvoorzitter is en dat de CVC onder haar leiding functioneert, samen met CVC-voorzitter Ramon Abrahams. Volgens Adhin is er geen sprake meer van kampen binnen de partij. “Er zijn geen kampen meer… we hebben dat probleem opgelost. Het is afgelopen met die verdeeldheid,” zei hij.
Adhin herhaalde dat de partij nog geen presidentskandidaat heeft gekozen en dat dit in lijn is met hoe het proces in het verleden is verlopen. De NDP zal zich volgens hem blijven focussen op de verkiezingen, zonder interne verdeeldheid.
- Copix Foundation presenteert Short Film Festival vol Surina…..
- Asabina: “SZF mist solidariteit”..
- Surinaamse eindselectie Tri Nations Cup bekend..
- Bermen worden weer aangepakt na contractverlenging met onde…..
- Consumentenprijzen in december 2024 gemiddeld met 0.5% gest…..
- VIDS waarschuwt opnieuw over bezwaren rond Chinalco-deal..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS brengt veldbezoe…..
- Ton Groot Haar vereeuwigt huidige generatie Sranan Boeroes …..
- Mac Andrew: ‘Werknemers verwachten betaling in strijd met h…..
- Uitspraak rechtszaak tussen NPS en OKB..
- Nieuwe Trucking Center verbetert logistiek in Suriname..
- Particulieren moeten binnenkort meer betalen voor vuil dump…..
- Patiëntenplatform dringt aan op uitvoering Plan Gezondheids…..
- Regering treft structurele maatregelen voor aanpak hardnekk…..
- Trucking Center Havenbeheer wordt veilige en georganiseerde…..
- Defensie heeft 100 militairen onderscheiden voor 10 en 15 j…..
- Frankrijk wil bijdrage leveren in toekomst van Suriname..
- Slechte weersvoorspelling kan van invloed zijn op vliegverk…..
- Inflatie vorig jaar 10,1%..
- Vids schrijft ‘zwijgende’ president Santokhi opnieuw aan ov…..
- Het verleden dichtbij..