NDP-kandidaat Ashwin Adhin heeft zondag onder begeleiding van een brassband zijn stem uitgebracht op stembureau 359, de Khargi Vishnudatschool. De voormalige vicepresident toonde zich strijdlustig en optimistisch over zowel zijn partij als zijn persoonlijke politieke ambities.
ADVERTENTIE
“Ik heb een heel goed gevoel. Het komt zeker goed met Suriname,” zei Adhin na het stemmen tegenover de pers. Hij sprak de verwachting uit dat de NDP een positieve uitslag zal behalen en benadrukte dat de partij scherp toeziet op een eerlijk verloop van het verkiezingsproces. “We letten erop dat er niet gefraudeerd wordt.”
Adhin bevestigde nogmaals zijn streven naar het hoogste ambt van het land. “De ambities zijn duidelijk. Het gaat om het mandaat van het volk en de zegen van de partij. Binnen de partij zullen we het vervolgtraject bespreken. Eerst de uitslag, dan het proces,” aldus de politicus. “Maar ik ga er duizend procent voor.”
De oud-vicepresident uitte verder felle kritiek op het beleid van de huidige regering. Volgens hem is het sociaaleconomisch denken te beperkt en uitsluitend gericht op economische groei. “Het sociale aspect is volledig kapotgemaakt. Zolang men eng blijft denken, zal het land niet vooruitkomen,” aldus Adhin.
- Bryan B geeft Moederdag extra glans met optredens..
- Burleson verslaat Orie en evenaart record nationale damtite…..
- Makandra-programma versterkt plant- en dierzorg..
- Culturele avond 45ste Lions-conventie: ‘Friendship and fu…..
- Stemmen bij volmacht..
- Studietoelage wordt eind volgende week uitbetaald..
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?..
- Moeders..
- SAO voert 44 jaar vakscholing met inspirerende workshop..
- Dodelijke aanrijding op Garnizoenspad..
- Eerste stembiljetten verstrekt aan hoofdstembureaus..
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname..
- Gijzeling parlementair werk..
- Brunswijk: “Campus Marowijne nog lang niet op volle krach…..
- President bezoekt Veteranen Voetbalcompetitie..
- JusPol opent BuFaZ- en rechtszorgkantoren in Commewijne en …..
- SAO certificeert werkende cursisten in Koeltechniek en GAWA…..
- Man veroordeeld voor verkrachting minderjarige stiefdochter..
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen..
- Vaktraining Textiele Werkvormen gelanceerd te Sunny Point..
- SBWB met zwaar geschut op Roger Boyce..