Ontevreden over de manier waarop de partij omgaat met de belangen van de leden, heeft activist Martin Atencio besloten de Partij voor Democratie en Ontwikkeling (PDO) de rug toe te keren. Atencio stelt dat hij tijdens de mobilisatie van leden als waardevol werd beschouwd, maar dat de partij hem niet heeft geholpen toen hij met een privéprobleem werd geconfronteerd.
Atencio, die landelijke coördinator van de partij was, begrijpt niet waarom de PDO, ondanks haar samenwerking met coalitiepartner ABOP, niets voor de achterban kan betekenen. Hij zegt veel vraagstukken van leden te hebben voorgelegd aan de partijleiding, maar zonder resultaat.
In gesprek met TBN Prime Alert stelt Atencio dat de PDO hem verwijt dat hij het woord heeft gevoerd tijdens een NDP-vergadering. Hij benadrukt echter dat hij daar sprak als voorzitter van de Algemene Belangenorganisatie Suriname (ABOS), die opkomt voor vraagstukken in zijn woonwijk. Sindsdien kon hij zijn eigen voorzitter niet meer bereiken.
Uit teleurstelling trekt Atencio zich terug, aangezien er volgens hem meerdere problemen spelen. Hij stelt dat hij zijn kracht als landelijke coördinator heeft bewezen, maar betwijfelt of de PDO nog iemand met dezelfde kwaliteiten heeft.
Daarnaast hekelt hij dat leden van de ABOS al jaren vragen om een stuk grond, terwijl de partijleiding, ondanks goede banden met de ABOP, hier niets in heeft kunnen betekenen. Wanneer hij bij andere politici naar oplossingen zoekt, wordt hem dat kwalijk genomen.
- Man dood aangetroffen in bushuisje..
- Gearresteerd als Kind en Teruggekeerd met Grijze Haren… Gaz…..
- Eerste zege SCVU 2 in basketbalcompetitie..
- Politie houdt 3 verdachten aan voor plundering winkel..
- Landvreugd kondigt vooruitgang aan in verkiezingsvoorbereid…..
- Gepensioneerden SLM gedupeerd..
- Del Castilho ziet functie assembleevoorzitter wel zitten..
- Bundeling van 6 partijen: ‘OPTSU na wan optie gi Sran…..
- Update: verdachte die tijdens brand met anderen de winkel p…..
- Politie treft drugs en munitie in goktent aan..
- Volgens de Israëlische Shin Bet:..
- Gazan Chirurg Beschuldigt Israël van Gerichte Marteling..
- Russische Sojoez-2.1a Lanceert Progress MS-30 naar ISS..
- Bevolkingsbeleid moet Surinamers eerst beschermen..
- Samenwerking OPTSU bestaat nu uit zes partijen..
- Vrouwelijke moordverdachte vraagt rechter om diamanten kans..
- Progressieve beweging OPTSU verbreedt basis met SDU/PVRS/DN…..
- Surveillerende politieambtenaren houden twee verdachten aan…..
- Landbouwontwikkeling in Tawajaripolder stagneert door grond…..
- ECD onderzoekt klachten en voert controle op bedrijven en w…..
- KPS: Bestuurders van rij- en voertuigen, ga na of u een ver…..