Activist en politicus Stefano ‘Pakittow’ Biervliet vindt dat elke partij die de verkiezingen wint, het volk op haar knieën moet beloven dat ze de situatie zullen verbeteren. Biervliet, die de komende dagen bekend zal maken op welke partij het volk moet stemmen, geeft aan dat hij gesprekken afrondt.
Het zal zonder twijfel de NPS of de NDP worden. Hij is momenteel bezig met mensen uit verschillende delen van het land te spreken om zo met zijn beweging een bundeling te vormen en daarmee stemadvies uit te brengen.
Biervliet stelt dat de situatie in het land zeer verontrustend is en vindt daarom dat de huidige regering op 25 mei 2025 moet plaatsmaken. In een gesprek met Sign-in TV zegt de activist dat een positie binnen de partij hem niet zoveel uitmaakt. De partij die hij zal ondersteunen, moet ervoor zorgen dat de huidige president zijn koffers mag inpakken.
Pakittow roept iedereen op om van elkaar te houden. Alleen zo kan het land verder opgebouwd worden. Tussen 17 en 22 februari moet duidelijk zijn welke partij zijn ondersteuning zal krijgen. Verder riep hij iedereen op om scherp te zijn, omdat hij vreest dat er gefraudeerd kan worden met de verkiezingsuitslag.
- ROS realiseert projecten met steun van het bedrijfsleven..
- AANGIFTE OF VERZOEK..
- Angelo Hyslop schiet basketballers CLD met vrije worpen naa…..
- Kans op ochtendbuien..
- Streven om BBP van Suriname op te trekken naar USD 50.000 t…..
- Verdachte schietpartij ingerekend door RBT..
- Stephen Vincent Delchot (53) Amsterdam 10-2-2024..
- Eerste openlijk homoseksuele imam ter wereld vermoord in Zu…..
- Christiaan Albert Echteld (71) Paramaribo 15-2-2025..
- Rubio: Oekraïne en Europa bij ‘echte’ vredesbes…..
- Sharman: kandidatenlijst VHP zal weerspiegeling zijn van de…..
- Meteodienst: Kortdurende matige buien niet uitgesloten..
- Waarborgsom deelname verkiezing SRD 520.142..
- Essed: DNA zal historische fout maken bij aanname ‘galg-con…..
- PRO-voorzitter Sewcharan wil niet alleen foto van lijsttrek…..
- Defecte waterinstallatie laat Stoelmanseiland zonder drinkw…..
- Automobilist zonder rijbewijs veroorzaakt aanrijding..
- Dwarkasing: Staatsschuld in juli 2020 was US$ 3,9 miljard..
- Ambtenaar ontkent betrokkenheid bij diefstal gascilinders e…..
- Column: Borrelpraat no. 859..
- Zwarte vrouw centraal op Vrouwendag in Den Haag..