Activist en politicus Stefano ‘Pakittow’ Biervliet vindt dat elke partij die de verkiezingen wint, het volk op haar knieën moet beloven dat ze de situatie zullen verbeteren. Biervliet, die de komende dagen bekend zal maken op welke partij het volk moet stemmen, geeft aan dat hij gesprekken afrondt.
Het zal zonder twijfel de NPS of de NDP worden. Hij is momenteel bezig met mensen uit verschillende delen van het land te spreken om zo met zijn beweging een bundeling te vormen en daarmee stemadvies uit te brengen.
Biervliet stelt dat de situatie in het land zeer verontrustend is en vindt daarom dat de huidige regering op 25 mei 2025 moet plaatsmaken. In een gesprek met Sign-in TV zegt de activist dat een positie binnen de partij hem niet zoveel uitmaakt. De partij die hij zal ondersteunen, moet ervoor zorgen dat de huidige president zijn koffers mag inpakken.
Pakittow roept iedereen op om van elkaar te houden. Alleen zo kan het land verder opgebouwd worden. Tussen 17 en 22 februari moet duidelijk zijn welke partij zijn ondersteuning zal krijgen. Verder riep hij iedereen op om scherp te zijn, omdat hij vreest dat er gefraudeerd kan worden met de verkiezingsuitslag.
- Surinaamse militairen en politieagenten getraind in Franse …..
- Suriname op weg naar WHO certificering malaria..
- Korps Politie Suriname: 614 aanhoudingen verricht in januar…..
- ‘Vrij spel’ Peps..
- Trump pakt Biden toegang tot gevoelige informatie af..
- 10 jaar Wi! Uma fu Sranan: ‘Met vastberadenheid en visie be…..
- MoU’s getekend voor meer investeringen in Suriname..
- Vier MoU’s voor bevordering van investeringen..
- Ex-minister Somohardjo dropt strafklacht bij pg vanwege ‘Bl…..
- Surinaamse ondernemers moeten uit hun comfortzone stappen e…..
- Opmerkelijk scenario: Elon Musk koopt Suriname voor US$ 500…..
- Suriname en Guyana spelen cruciale rol in wereldwijde olie-…..
- DA’91: Respect burgerrechten essentieel voor eerlijke…..
- VSB en Afreximbank bekijken mogelijkheden samenwerking..
- Personeel Ramcharan’s Slijterij: “We voelen ons niet meer v…..
- Ramdin roept diaspora op te investeren in Suriname..
- KPS politiekapel vervolgd project muzieklessen verzorgen aa…..
- Parmessar eist transparantie en herziening wetsvoorstel NV …..
- Persconferentie over voedselschenkingsprogramma India..
- Kit-Ling’s vierde expo ‘The Myth of El Dorado’-serie met de…..
- Veel regen in de ochtend en middag..