Leden van de actiegroep van de Organisatie voor Bus- en Boothouders in Suriname (OBS) zijn niet te spreken over de betaling die zij gisteren van de overheid hebben ontvangen. Aan Suriname suriname vertellen de leden dat zij sinds augustus 2024 niet meer zijn uitbetaald. Gisteren heeft de regering wat geld gestort, maar dat bedrag betreft slechts de helft van de maand augustus.
Het bedrag dat is gestort, stelt niets voor, geven de geïrriteerde leden aan. “De regering speelt een spelletje met ons en dat gaan we niet accepteren. Wij nemen geen genoegen met deze uitbetaling. Het bedrag dat is gestort, is niet eens de helft van wat we moeten ontvangen,” zegt Jerrel Banai, voorzitter van de actiegroep OBS.
Sommige bushouders moeten SRD 200.000 ontvangen en krijgen maar SRD 15.000 uitbetaald van de overheid. “De mensen bij wie we schulden hebben, beginnen te bellen, want ze hebben gehoord dat er geld voor ons is gestort, maar dit wat we hebben gehad, is niets. De mannen hebben schulden en moeten hun aflossingen doen. Ze moeten ook hun arbeiders uitbetalen en dat kunnen ze niet,” klagen de leden.
Er is een betalingsachterstand vanaf augustus 2024 tot en met januari 2025. Dat is een betalingsachterstand van zes maanden, halen de leden aan. De actiegroep heeft voor vanmiddag een vergadering gepland en zal tijdens die vergadering besluiten wat er verder zal gebeuren.
- Bromfietser overlijdt door letsels aanrijding..
- KPS politiekapel vervolgd project muzieklessen verzorgen aa…..
- Drugsverdachte in de kraag gevat..
- Termijnen medisch tuchtcollege en money laundering commissi…..
- Ambtenaren bij de STVS roeren zich..
- Dieven breken in woning Osmiumstraat in en maken kluis buit..
- Meer Keniaanse politie arriveert in Haïti voor veiligheidsm…..
- Bromfietser overleden aan gevolgen aanrijding..
- AWJ-minister in regeringsvergadering: ‘Armoedegrens toont d…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7337..
- Herstelwerkzaamheden aan de Desire Delano Bouterse Highway..
- Brunswijk: “Landvreugd treft geen blaam bij grondkwestie…..
- BLTO wil uitbetaling achterstallige overuren eind deze maan…..
- Toga Dialoog: Historisch congres van rechters en advocaten..
- OW-minister: “Aanpak van havens belangrijk”..
- In de middag buien, in de avond droog..
- Staat betaalt achterstand aan Roy Bhoedoe voor brandstoflev…..
- VS neemt opnieuw vliegtuig van Venezolaanse president Madur…..
- Siverinus Waldi Bruinhart (68) Amsterdam 4-2-2025..
- VS neemt weer Venezolaans regeringstoestel in beslag..
- Regering snijdt in begroting JusPol voor 2025..