De actie van de bus- en boothouders in dienst van het Nationaal Vervoer Bedrijf (NVB) gaat onverminderd door, zegt de voorzitter van de actiegroep, Jerrel Banai, aan Suriname suriname. Banai geeft aan dat de achterstallige betalingen die zij van het NVB moeten ontvangen, al sinds vorig jaar uitstaan.
“We zijn langer dan zes maanden niet uitbetaald. We hebben ook onze verplichtingen en moeten onze arbeiders betalen,” benadrukt Banai. De bus- en boothouders zijn sinds vrijdag in actie. Afgelopen vrijdag bracht een delegatie van de actievoerders een bezoek aan het kabinet van president Chan Santokhi.
De president was echter verhinderd en kon hen niet ontvangen. “Wij werden ontvangen door een topfunctionaris op het kabinet, die ons te woord stond en vroeg om dinsdagmorgen om tien uur terug te komen. Na het gesprek met het Staatshoofd en het cluster van ministers zullen we weer vergaderen en een besluit nemen over wat er verder gaat gebeuren,” aldus Banai.
Banai is zich ervan bewust dat de actie gevolgen heeft voor schoolkinderen en leerkrachten die gebruikmaken van het openbaar vervoer, ook wel ‘lanti vervoer’ genoemd. Toch stelt hij dat er weinig aan te doen is.
“De overheid moet ervoor zorgen dat wij op tijd uitbetaald worden. Wij willen tenminste al onze tegoeden van 2024 ontvangen. We hebben al die maanden geduldig gewacht, maar nu kunnen we niet meer wachten. Het is te veel geworden voor ons,” benadrukt de voorzitter van de actiegroep.
De afgelopen maand hebben de bus- en boothouders een deel van hun betaling voor augustus 2024 ontvangen.
- Nog drie plunderaars ingerekend..
- PVP niet geregistreerd voor deelname verkiezing..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..
- Makkelijke prooi..
- Dief Gevloerd door Colafles Tijdens Poging tot Ontsnapping..
- Schenking toilettengroep aan Djamiatul Islamiah basisschool…..
- Rudi Lie A Kwie was een held..
- MrZonneman versterkt Surinaamse kunst en cultuur met DUSA-i…..
- President negeert voordracht PL benoeming lid CHS..
- Due dilligence bij zakendoen..
- Suriname biedt zijn expertise aan voor Guyana’s waterkracht…..
- Suriname neemt in vervolg deel aan Concacaf Club Kampioensc…..
- Surinaamse politici zingen graag “Zie ginds komt de stoombo…..
- Lijk van man aangetroffen in bushuisje Zanderij..
- Bingo brengt vreugde in Bejaardentehuis Fatima Oord..