De Algemene Bond Personeel Regionale Ontwikkeling en Sport (ABPROS) heeft na maanden van werkonderbreking het werk weer opgepakt, zegt voorzitter Romeo Ravenberg aan Suriname suriname. Hij geeft aan dat de actie is opgeschort na concrete afspraken met de leiding van het ministerie. Tijdens een algemene ledenvergadering (ALV) die daarop volgde, is besloten de actie tijdelijk op te schorten.
Het is volgens de bondsvoorzitter meer een kwestie van “aka mis’ p’kin fowroe da’a grab’ drey w’wiri”. Ravenberg legt uit dat tijdens de ALV een motie is ingediend om de actie tijdelijk op te schorten. Daarbij is afgesproken dat, mocht blijken dat er opnieuw geen resultaten volgen, de strijd in alle hevigheid zal worden voortgezet.
De gemaakte afspraken houden in dat er een werkgroep is ingesteld, die inmiddels is geïnstalleerd en gestart met de werkzaamheden. Deze werkgroep zal zich bezighouden met zaken die de bond garanderen, zoals bevorderingen. Daarnaast is overeengekomen dat er een evaluatie plaatsvindt een maand na de start van de werkzaamheden.
In de werkgroep zitten twee personen die door de bond zijn voorgedragen, laat Ravenberg weten.
- Moeder verliest leven bij verkeersongeval..
- PL keurt 500 kandidaten goed voor DNA, DR en RR-niveau..
- Illegale juwelier opnieuw aangehouden voor oplichting en ve…..
- Honderden kinderen misbruikt door Franse chirurg..
- Latijns-Amerika bidt voor Franciscus, de eerste paus van de…..
- Rusland: VHP op de laatste plaats bij gesprekken over samen…..
- Zondag heiig en winderig..
- CHS complimenteert ABOP voor vlekkeloze registratieprocedur…..
- Livo-captain Breinburg: ‘We hadden met 3-0 willen winnen…..
- Tot nu toe 11 politieke partijen geregistreerd bij CHS..
- Kandidatenlijst ABOP zo goed als rond..
- Lalanie Tooy voorkomt verliespunten Transvaal..
- VSB roept DNA op goedkeuring Chinalco-overeenkomst op te sc…..
- Raghoebarsing gaf onjuiste informatie over subsidie aan STV…..
- Belfort naar NDP; Simons: Volk moe van armoede..
- Acht jeugdige verdachten aangehouden; twee hunner heengezon…..
- Inbreker op heterdaad betrapt met eieren..
- Plekken waar ratten (bijna) niet voorkomen..
- Telesur doneert SRD 650.000 aan AZP..
- Tropenbos Suriname versterkt ontwikkeling in Para door du…..
- NPS, ABOP en NDP registreren zich met grote aanhang bij Cen…..