De Algemene Bond Personeel Regionale Ontwikkeling en Sport (ABPROS) heeft na maanden van werkonderbreking het werk weer opgepakt, zegt voorzitter Romeo Ravenberg aan Suriname suriname. Hij geeft aan dat de actie is opgeschort na concrete afspraken met de leiding van het ministerie. Tijdens een algemene ledenvergadering (ALV) die daarop volgde, is besloten de actie tijdelijk op te schorten.
Het is volgens de bondsvoorzitter meer een kwestie van “aka mis’ p’kin fowroe da’a grab’ drey w’wiri”. Ravenberg legt uit dat tijdens de ALV een motie is ingediend om de actie tijdelijk op te schorten. Daarbij is afgesproken dat, mocht blijken dat er opnieuw geen resultaten volgen, de strijd in alle hevigheid zal worden voortgezet.
De gemaakte afspraken houden in dat er een werkgroep is ingesteld, die inmiddels is geïnstalleerd en gestart met de werkzaamheden. Deze werkgroep zal zich bezighouden met zaken die de bond garanderen, zoals bevorderingen. Daarnaast is overeengekomen dat er een evaluatie plaatsvindt een maand na de start van de werkzaamheden.
In de werkgroep zitten twee personen die door de bond zijn voorgedragen, laat Ravenberg weten.
- Buurtmanager Nieuw Nickerie treedt op tegen illegale vuilst…..
- Tafeltennisbond krijgt nieuw bestuur..
- Breaking: Alice Amafo keert terug naar ABOP..
- Weer diverse overtredingen tijdens ECD-controle in Paramari…..
- Cuba is jaarlijks ruim USD 300 miljoen kwijt aan import van…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur VSB..
- Frank Cameron Centrum viert 40-jarig jubileum te midden van…..
- Reactie op ‘Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag …..
- KPS: Afsluiting kruisingsvlak Van ‘t Hogerhuysstraat en Ind…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur van de VSB..
- ECD: Vervallen noodles vernietigd; haperende kassasystemen …..
- Kantonrechter veroordeelt 69-jarige oma voor drugs en overt…..
- Minister Mathoera wil sterker en effectiever defensiesystee…..
- Overwegend bewolkt met af en toe buien..
- Inbreker in verzekering gesteld..
- 25-jarige opgepakt na zware mishandeling..
- Cuba vraagt niet-essentiële werknemers om thuis te blijve…..
- Haai bijt beide handen van toeriste eraf..
- Lesly Glenn Stuger (69) Amsterdan 6-2-2025..
- Georgetina Emelina Muntslag (88) Amsterdam 14-2-2025..
- A20, DOE en PRO: Volk moet afrekenen met oude politiek..