De Amerikaanse acteur en tweevoudig Oscarwinnaar Gene Hackman (95) en zijn vrouw, pianiste Betsy Arakawa (63), zijn woensdag dood aangetroffen in hun woning in Santa Fe, New Mexico. Ook hun hond werd levenloos gevonden. De lokale autoriteiten melden dat er geen aanwijzingen zijn voor een misdrijf; de doodsoorzaak is nog niet bekend en wordt onderzocht.
Gene Hackman, geboren op 30 januari 1930 in San Bernardino, Californië, had een indrukwekkende carrière die vier decennia besloeg. Hij won twee Academy Awards: de eerste voor Beste Acteur in The French Connection (1971) en de tweede voor Beste Mannelijke Bijrol in Unforgiven (1992). Andere memorabele rollen waren in films zoals Bonnie and Clyde (1967), Superman (1978) en The Royal Tenenbaums (2001). In 2004 trok Hackman zich terug uit de filmindustrie en wijdde hij zich aan het schrijven van historische fictie.
Hackman was sinds 1991 getrouwd met Betsy Arakawa. Het stel woonde sinds de jaren ’80 in Santa Fe. Hackman laat drie kinderen achter uit zijn eerste huwelijk met Faye Maltese.
- Strijd en gedachtengoed Anton de Kom geïnstitutionaliseerd..
- CHS-voorzitster: ‘Tot nu toe hebben we alles objectief en o…..
- Jagdeo prijst Suriname om obligatie-uitgifte, maar waarschu…..
- Wet Grondenrechten tot nader order verdaagd..
- Vacancy Accountant..
- Vacancy Buyer..
- Vacancy Executive Assistant..
- Regering vraagt DNA ruimte om opnieuw met stakeholders te p…..
- Bromfietser laat leven na aanrijding in Nickerie..
- Vacancy Social Performance Officer..
- Parlement parkeert Chinalco-deal en wet Grondenrechten..
- Abenaston houdt grote schoonmaakactie..
- Uiterlijk zaterdag duidelijk welke partijen meedoen aan de …..
- Wereldbank: $ 524 miljard nodig voor herstel Oekraïne..
- ‘Chinalco is van de baan’, stelt Brunswijk..
- Suriname kondigt deelname aan World Expo 2025 aan..
- Paarse verbazing en geel goud..
- Bromfietser op slag dood in Nickerie..
- Suriname neemt deel aan World Expo 2025 in Japan..
- Wet Grondenrechten aangehouden; regering treedt in overleg..
- PALU-voorzitter: Grondenrechten niet door onze strot duwen..