De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) heeft met diepe verslagenheid gereageerd op het overlijden van parlementariër Patricia Etnel. In een verklaring roemt de partij haar als een krachtige, zelfverzekerde politica met een uitgesproken stem voor rechtvaardigheid en sociale gelijkheid.
Etnel wordt binnen de ABOP herinnerd als een vrouw die opkwam voor de meest kwetsbaren in de samenleving – vrouwen, jongeren, minderbedeelden – zonder onderscheid te maken naar ras of geloof. “Zij was een sterke stem van het volk in De Nationale Assemblee. Een politica met lef, visie en een hart voor rechtvaardigheid,” aldus de partij.
De ABOP prijst haar politieke moed en integriteit. “Zij was die sterke, pittige vrouw die geen enkel debat uit de weg ging en altijd met overtuiging en ongefilterde eerlijkheid haar mening gaf. Zij was een stem voor velen — jong én oud.”
De partij noemt haar overlijden een groot verlies voor de Surinaamse samenleving en de nationale politiek. “Suriname verliest in haar een juweel in de politieke arena. Een ware dochter van het volk.”
In haar rouwbetuiging spreekt de ABOP haar oprechte deelneming uit aan de familie, naasten, collega’s en allen die haar van dichtbij hebben gekend. “Uw stem zal blijven nagalmen in de geschiedenis van ons land,” eindigt de verklaring.
Met het heengaan van Patricia Etnel verliest Suriname een uitgesproken volksvertegenwoordiger die het maatschappelijk debat jarenlang met kracht en overtuiging heeft gevoerd.
- Zweedse ‘kindsoldaten’ steeds vaker ingezet voor misdaad op…..
- Santokhi blijft langer in functie als VVV president moet ki…..
- Suriname geschorst door EITI..
- “Dragon” Domineert de Box Office Met $83 Miljoe…..
- Verdachte aangehouden voor schietincident aan de Parijsstra…..
- Dagblad Suriname..
- Column: A ten doro… fu lusu den privilege..
- Verkiezingsuitslag heeft nog geen juridische geldigheid..
- Actieprogramma voor pensioencrisis op tafel bij SBF..
- De Opkomst van Narcoterroristen in Colombia..
- FIFA’s $2 Billion Extravaganza Kicks Off With Just a …..
- SLM is Casas US$ 3 miljoen schuldig..
- Wisse behoudt wereldtitel..
- ‘Bigi Boy’ wint tweede Dirty Boxing Championship..
- SEOGS 2025: Surinames grootste energie-evenement maakt spro…..
- RAVAKSUR wenst uitgenodigd te worden door NDP voorzitter Je…..
- Politieactie Wilhelminastraat: 18 bromfietsen en 1 auto in …..
- Verdachte ingerekend voor neerschieten man..
- 180 jaar Nederlandse boeren in Suriname: een grootse vierin…..
- Politie houdt schutter aan na schietpartij en beroving in P…..
- Coalitievorming een stoelendans om aan de macht te blijven..