Tekst en beeld Wilfred Leeuwin
PARAMARIBO — De Algemene Bevrijding en Ontwikkelings Partij (ABOP) heeft zondag in Prince Ballroom haar kandidaten voor de volksvertegenwoordigende organen RR, DR en DNA bekend gemaakt. De lijst heeft kandidaten uit alle tien districten en is een mengeling en diversiteit van verschillende etnische groepen. Alice Amafo die recent terug is gekeerd naar de ABOP staat op plek nummer 15.ADVERTISEMENT
ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk stak zijn kandidaten een riem onder het hart dat waar van de lijst ze zich ook bevinden, het niet onmogelijk is de zetel te halen. De NDP had namelijk in 2015, 26 zetels behaald. De ABOP-leider herhaalde dat hij en zijn partij bij de komende verkiezingen vriend en vijand zullen verassen.
Brunswijk heeft uitgelegd waarom de ABOP nooit de stekker uit het stopcontact heeft gehaald. Dat werd in presentaties aangeheven met de verrichtingen van de zes ministers van de partij, de DNA-voorzitter en vicepresident Brunswijk zelf. “Als we de stekker er uit hadden gehaald hadden we deze successen nooit behaald” redeneert Brunswijk.
De top tien van de lijst bestaat vrijwel uit alleen bekende gezichten waaronder Brunswijk op plek 1 gevolgd door Marinus Bee op de tweede plek. De top tien ziet er als volgt uit:
10. Marvin Vijent (Moesan)
9. Geneviere Jordan
8. Stanley Betterson
7. David Abiamofo
6 . Keshawpersad Goerdat
5. Edgar Sampie
4. Dinotha Vorswijk
3. Ines Pane
2. Marinus Bee
1. Ronnie Brunswijk
Later meer nieuws
- Asabina: ‘Raymond Landveld is mijn presidentskandidaat’..
- Dief vlucht maar wordt door eigenaar ingerekend..
- Natio voor de tweede keer in de geschiedenis naar Gold Cup..
- De roep van Suriname: A momenti doro!..
- Radjkoemar presenteert uidagingen van de RGD aan president..
- Leerkrachten smeken om beveiliging op scholen..
- Guyanese groentesector in de lift: Stijgende productie onda…..
- Brunswijk: ‘Nieuw kiesstelsel vraagt om kwaliteit boven pop…..
- Buien in de vroege ochtenduren..
- Indienen DNA-kandidatenlijsten niet bij alle partijen vlekk…..
- Een grote Surinamer: Albert Ramdin..
- Caribische zakenman roept Surinamers op om te ondernemen in…..
- President Santokhi: ‘RGD moet financieel zelfstandiger word…..
- VS verhoogt druk op Groenland, ook vicepresident Vance reis…..
- BLTO praat met Ori alleen in aanwezigheid van president..
- 10-jarig meisje meegenomen door volwassen man; alerte kinde…..
- 47-jarige man hield 10-jarig meisje schuil in zijn appartem…..
- Vier politieagenten vast na mishandeling van getuige in ber…..
- Taus: OPTSU uniek met onafhankelijke kandidaten..
- Column: En, we onthouden gezichten..
- PRO vertegenwoordigt nieuw en integer leiderschap aan de zw…..