De ABOP van partijleider Ronnie Brunswijk krijgt als compensatie voor het niet invullen van het vicepresidentschap de mogelijkheid om de posities van korpschef en directeur van het Directoraat Nationale Veiligheid (DNV) in te vullen. Deze afspraak zou zijn gemaakt tijdens de onderhandelingen die leidden tot de vorming van de huidige regeringscoalitie.
Brunswijk verklaarde dat er eerder al gesprekken zijn geweest over de verdeling van de posten van districtscommissarissen en leden van de Staatsraad. Verdere details hierover wilde hij echter niet prijsgeven.
In een interview met TBN Prime Alert gaf Brunswijk, tevens vicevoorzitter van De Nationale Assemblee, aan dat de onderhandelingen niet eenvoudig zijn verlopen. “Dat is ook gebleken tijdens de recente coalitietop,” aldus de politicus.
Voorlopig richt hij zich op zijn werk binnen het parlement, waar hij naar eigen zeggen het contact met het volk zal blijven onderhouden. Of hij ook daadwerkelijk burgers zal ontvangen op zijn nieuwe werkplek, moet nog blijken.
Over het besluit van vicepresident Gregory Rusland om voorlopig niet in het regeringsgebouw te werken maar vanuit het perscentrum van de president, zei Brunswijk dat dit een persoonlijke keuze is van de tweede man van het land.
- Maadnbad Psycho geeft exclusieve show in Paradiso: ‘Dít is …..
- Rechter ziet voldoende bewijs: Man achter tralies voor seks…..
- Verdachte: postpakket met drugs verzonden met gestolen iden….
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met nadru…..
- Minister Misiekaba ontvangt PAHO-vertegenwoordiger voor eer…..
- Eenentwintig dorpen betrokken bij duurzaam energieproject..
- ROYALTY’S VOOR IEDEREEN EVALUEREN?..
- HERBENOEMING ROEMER IS SCHAAKMAT VOOR NPS..
- Regering houdt eerste raadsvergadering..
- Ruim honderd deelnemers voor avondtrainingen SAO..
- Regering zet in op herstructureren van onderwijs.
- Ministerie van Olie, Gas en Milieu krijgt voorname rol in n….
- President Geerlings-Simons licht rol kabinet uitvoerig toe.
- Commewijne levert 81 DR- en RR-leden op.
- Liefdesruzie escaleert: man neergestoken in Nickerie, ex-pa…..
- Boot kapseist bij oversteken Surinamerivier te Balingsoela:…..
- Korpschef Isaacs verwerpt beweringen van Dijk Silos met kle….
- Woningbrand in alle vroegte legt huis in as aan Palissadewe….
- Vroom..
- Al jaren geen lijndiensten voor bewoners Lawagebied..
- Stenen laagbouwwoning te Rijsdijk volledig afgebrand..