De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) zal onderdeel worden van de nieuwe coalitie. Er is overeenstemming bereikt in de onderhandelingen met de Nationale Democratische Partij (NDP). Dat staat in een verklaring van de partij, met de overige samenwerkende politieke partijen, de Nationale Partij Suriname (NPS), Pertjajah Luhur (PL), Alternatief 2020 (A20) en de Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP).
De gemaakte afspraken zullen de komende dagen worden voorgelegd aan de respectieve partijstructuren, ter verdere bespreking en formalisering. In dat kader zullen alle betrokken partijen dit weekend hun partijcongres houden om zich uit te spreken over de inhoud van deze samenwerking.
De weg staat nu open voor Jennifer Simons, voorzitter en presidentskandidaat van de NDP, om gekozen te worden tot nieuwe president van Suriname. In het parlement zijn 34 stemmen nodig, die nu zijn verzekerd met de samenwerking van de ABOP. Indien de ABOP niet aan boord kwam, zou de president in de Verenigde Volksvergadering gekozen moeten worden.
- Directeur e-Gov: ‘Niet kloppen verkiezingsdashboard beteken…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..
- Processen-verbaal worden gecontroleerd: uitslag nog niet de…..
- Hindifest: kleurrijke mix van culturen, muziek en saamhorig…..
- Rovers binden nachtwaker vast bij mislukte inbraak Melkcent…..
- Tessa Leuwsha plaatst Boni’s levensverhaal in ander perspec…..
- Curtis Hofwijks geeft nieuwe samenwerking voordeel van de t…..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..
- 72-jarige vrouw komt om het leven bij brand in woning aan A…..
- KPS roept eigenaren geparkeerde trucks op berm Willem Campa…..
- Santokhi bood presidentschap aan Rusland en Brunswijk..