INGEZONDEN
De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) doet, vanuit de volle overtuiging dat “A sani o kenki”, een oproep aan het volk van Suriname om zich op 25 mei 2025 waardig, vreedzaam en verantwoordelijk te gedragen tijdens de verkiezingsdag. Deze dag is geen dag van persoonlijke strijd, maar een democratisch hoogtepunt waarop iedere burger de toekomst van ons geliefde land mede vormgeeft. ADVERTISEMENT
Laten we dit moment beleven in rust en met respect voor elkaar, ongeacht politieke voorkeur. ABOP spreekt haar vertrouwen uit in het verkiezingsproces en roept haar achterban én alle burgers op om de regels te respecteren, de autoriteiten hun werk te laten doen, en vooral: elkaar in vrede te laten stemmen.ADVERTISEMENT
“Want hoe verschillend onze visies ook mogen zijn, wij zijn per slot van rekening allemaal Surinamers”
Wij tonen respect voor elke partij die meedoet aan deze verkiezingen. Want hoe verschillend onze visies ook mogen zijn, wij zijn per slot van rekening allemaal Surinamers. Eén volk, met één gezamenlijke opdracht: bouwen aan een beter Suriname.
Aan de jeugd zeggen wij: laat jullie stem tellen, maar blijf kalm en verantwoordelijk. Jullie zijn de leiders van morgen. Namens de ABOP wensen wij alle Surinamers een veilige, eerlijke en vreedzame verkiezingsdag toe.
ABOP
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Wat moet er veranderen?..
- ‘Aan de kracht achter onze samenleving’..
- Mathoera overweegt stap naar hoogste ambt: “Suriname heeft …..
- OLIE ALS ONZE REDDING..
- Gratis menstruatieproducten voor meisjes van 12 tot 18 jaar..
- Regen en onweer op Moederdag..
- Oplevering volledig gerenoveerde RGD-polikliniek in Tijgerk…..
- Mr Suriname Faizel Pinas keert als prof terug..
- Achter de gesloten deuren van het conclaaf: hoe topfavoriet…..
- Taxiën door de politiek: Landbouwers zetten door in moeilij…..
- Afscheid van ‘Oom Jules’: een man van visie, mo…..
- Olie Guyana raakt veel sneller op dan gedacht..
- Shanti Venetiaan stopt als AdekUS-voorzitter..
- Sewcharan: Kiezers hebben kans om corruptie aan te pakken..
- Paus Leo XIV belooft voortzetting hervormingen van Francisc…..
- Informeel samenzijn veiligheidsdiensten en president Santok…..
- Veiligheidsdiensten delen zorgen en suggesties met presiden…..
- Volksgezondheid waarschuwt voor vervalste Semaglutide: “Koo…..
- WISSELKOERS BEÏNVLOEDEN?..
- OVERKLAST, OVERMEESTERD EN ONDERGRAVEN..
- Verwarring door Bondru-billboard: NPS benadrukt zelfstandig…..