INGEZONDEN
De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) doet, vanuit de volle overtuiging dat “A sani o kenki”, een oproep aan het volk van Suriname om zich op 25 mei 2025 waardig, vreedzaam en verantwoordelijk te gedragen tijdens de verkiezingsdag. Deze dag is geen dag van persoonlijke strijd, maar een democratisch hoogtepunt waarop iedere burger de toekomst van ons geliefde land mede vormgeeft. ADVERTISEMENT
Laten we dit moment beleven in rust en met respect voor elkaar, ongeacht politieke voorkeur. ABOP spreekt haar vertrouwen uit in het verkiezingsproces en roept haar achterban én alle burgers op om de regels te respecteren, de autoriteiten hun werk te laten doen, en vooral: elkaar in vrede te laten stemmen.ADVERTISEMENT
“Want hoe verschillend onze visies ook mogen zijn, wij zijn per slot van rekening allemaal Surinamers”
Wij tonen respect voor elke partij die meedoet aan deze verkiezingen. Want hoe verschillend onze visies ook mogen zijn, wij zijn per slot van rekening allemaal Surinamers. Eén volk, met één gezamenlijke opdracht: bouwen aan een beter Suriname.
Aan de jeugd zeggen wij: laat jullie stem tellen, maar blijf kalm en verantwoordelijk. Jullie zijn de leiders van morgen. Namens de ABOP wensen wij alle Surinamers een veilige, eerlijke en vreedzame verkiezingsdag toe.
ABOP
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Rusland: ‘fietsen verdelen is niet onze manier om stemmen t…..
- Rechter stelt Wan Okasi in het gelijk; geen verplichte hulp…..
- Bejaarde moeder en dochter aangehouden na geëscaleerde fami…..
- Coroniaanse boeren heffen wegblokkade op: ultimatum van dri…..
- Wan Okasi wint rechtszaak; oude situatie hersteld..
- Psychiatrisch patiënt slaat moeder met ijzeren voorwerp..
- Abiamofo: ‘k durf het te zeggen, het beleid heeft altijd ge…..
- Nationaal Leger ontvangt nieuwe uniformen ter waarde van US…..
- Alfred Max Linkers..
- Grace Dawood – Alimahomed..
- Blokkade Ingi Kondre opgeheven na toezegging overleg met LV…..
- SATCA: TCT faalt in aanpak veiligheidsproblemen..
- Verdachte pleegt twee strafbaar feiten op dezelfde dag op d…..
- Oplevering doorganshuis in Koewarasan voor Inheemsen en Mar…..
- Operatie Delta Force pakt illegale bromfietsers en geluidso…..
- Zeventien politieke kandidaten officieel gecertificeerd als…..
- €10.000 en waardebonnen buitgemaakt bij Golfclub..
- Vijf jaar later (2)..
- DNA-boek belicht successen en uitdagingen van afgelopen vij…..
- Jongen (19) komt aangifte doen bij politie Nieuw Nickerie e…..
- Directeur Anton Residaschool: ‘Zo hoort een school eruit te…..