De aannemer, die belast is met de renovatie- en moderniseringswerkzaamheden van de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) heeft het werk geschorst voor onbepaalde tijd. De bouw is in augustus 2024 aangevangen. Al geruime tijd heeft de regering zich niet gehouden aan de betalingsafspraken van de projecten uitgevoerd door de aannemer voor het AZP. De schuld is hierdoor opgelopen tot meer dan USD 230.000,-.
Op vrijdag 23 mei 2025 is de president van Suriname voornemens de opening te doen van de eerste fase van de vernieuwde SEH. Vanwege de schorsing van het werk door de aannemer, kunnen de tweede- en de derde fase van de renovatie van de SEH niet worden uitgevoerd om de algehele oplevering te doen plaatsvinden.
De aannemer overweegt verdere acties en zal het werk niet hervatten als op korte termijn de betalingen niet hebben plaatsgevonden.
Het doel van de renovatie is geweest om een efficiëntere en modernere SEH, die beter in staat is de groeiende vraag naar spoedeisende zorg aan te kunnen. Er zal daarbij een betere scheiding tussen acute en minder acute spoedgevallen gemaakt worden.
- Verkiezingen in Albina: ‘Niemand heeft ons gezegd dat het s…..
- Verhoogde surveillance KPS in aanloop naar verkiezingen..
- Aviankoi: VHP heeft nooit geprofiteerd van goedkope zetels..
- Veel beloftes, weinig plan: BINI fileert partijprogramma’…..
- Ramadhin: Integriteit in de zorg is geen keuze, maar een ve…..
- LVV rondt ‘Train the Trainers’-programma af ter versterking…..
- Aan de vooravond van de verkiezingen: Ga met respect, eerbi…..
- Azruddin Mohamed beschuldigd van importfraude Lamborghini..
- Nog meer bewolking en buien..
- Ministerie van Volksgezondheid ontkracht claims over stilge…..
- Man neemt contactsleutel weg en mishandelt vriend..
- Man beroofd bij gokkantoor..
- Nieuwe sancties EU en VK tegen Rusland, oproep aan VS om te…..
- Edmund Celsius Imanuel (85) Paramaribo 15-5-2025..
- Imelda Jeanette Esser (75) Amsterdam 17-5-2025..
- Taxiën door de politiek: “Als ik een keer president w…..
- Aandeel Volksgezondheid in meeste verkiezingspogramma’s is …..
- Ambassadeur Abdoelrahman officieel geaccrediteerd in Marokk…..
- Studententoelage van SRD 1000 gegarandeerd voor ingeschreve…..
- Caricom-waarnemers: Geen signalen over verkiezingsfraude..
- Column: De illusie en onze Guyanese ‘vrienden’..