door Valerie Fris
PARAMARIBO — De totale lamlegging die woensdag was aangekondigd door de bond voor het Personeel van het Psychiatrisch Centrum Suriname (PCS) is donderdag opgeschort. Zo laat de ondervoorzitter Cheryl Pique weten aan de krant.ADVERTISEMENT
Woensdag hield de bond een persconferentie waarin zij haar misnoegen heeft geuit over de financiële situatie bij het PCS. Zo bleek het salaris van maart nog niet te zijn overgemaakt alhoewel de directie uit een andere bron de salarissen begin april heeft kunnen uitbetalen.
“Donderdag is een deel van de kledingtoelage, een bedrag van SRD vierduizend gestort en de overbruggingstoelage van juli 2023 van SRD 2500”
Ook de kledingtoelage die per 15 februari uitbetaald had moeten worden, de overbruggingstoelage van juli 2022, overbruggingstoelage van 2023 en prestatietoelagen van dit jaar waren nog niet uitbetaald. De bond is na de persconferentie uitgenodigd voor een gesprek met minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid.
De eis was dat de gelden uiterlijk donderdag op de rekeningen van de medewerkers moesten staan. “We willen geen dialoog meer, we hebben lang genoeg gesproken. We eisen onze gelden op, het is geen verzoek meer”, zei de ondervoorzitter tijdens de persconferentie vastberaden.
Indien dat niet zou gebeuren werd gedreigd met een totale lamlegging waarbij er geen dispensatie verleend zou worden. Donderdag is een deel van de kledingtoelage, een bedrag van SRD vierduizend gestort en de overbruggingstoelage van juli 2023 van SRD 2500.
- Meer dan mooie woorden is nodig..
- ‘Yogh Fontein’ slechts troetelnaam voor Vaillantsplein..
- Pompgemaal Morgenstond volledig gerehabiliteerd..
- Ori: “Geen betaling Cubaanse leerkrachten zonder geldige do…..
- Surinaamse onderscheiding voor Cees Verschoor..
- Vier panden in de binnenstad door brand verwoest; belendend…..
- Eigenaar Chyco Supermarkt: ‘Brandweer eerder deze week bij …..
- Modern pompgemaal moet wateroverlast Morgenstond verhelpen..
- Felle brand legt panden Henck Arronstraat in de as..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Reactie Onderwijs op Yogh Fontein…..
- Nurmohamed wederom gebelgd..
- Cubaanse leerkrachten ontvangen al maanden geen loon..
- Atompai en Blai slachtoffer van gewapende overval bij Naski…..
- Begraafplaatsen Paramaribo raken vol: Ruimtegebrek dwingt t…..
- Atompai, Jackson Blai en ander slachtoffer overvallen; Blai…..
- Cultuursymposium moet leiden tot duurzaam actieplan..
- KPS-commissie Veiligheid verkiezingen 2025: ‘Veiligheid ver…..
- Managing director Lucky Store: “Ik ben echt verbitterd”..
- Amoksi: “Brandweer niet toereikend uitgerust”..
- Rechtszaken tegen beroepsresultaat president race tegen de …..
- President Santokhi: ‘Gezamenlijk zal er worden herbouwd en …..