Steven Reyme, voorganger van de Volle Evangelie Gemeente Logos International Suriname en de voorzitter van de politieke partij Alternatief 2020, heeft het een deel van zijn missie gemaakt om een betere waardering en behandeling van militairen deel van zijn missie gemaakt. Reyme zelf is beroepsmilitair geweest. Een militair legt een eed af om met andere woorden te sterven voor land en volk; daar geen waardering voor krijgen komt hard aan.
Reyme pleit voor een waardering voor militairen zoals die geldt voor onder anderen de politie en penitentiaire ambtenaren. Er moet een systeem komen voor bevorderingen en betere pensioenen.
A20-voorzitter Steven Reyme. Het is schrijnend zegt hij dat er een groep militairen is die zich met moeite staande weten te houden, na een jarenlange staat van dienst, omdat ze op de een of andere manier niet meer voldoen aan de eisen die heden dag worden gesteld in het Nationaal Leger.
- Rechter vonnist dieven voor stelen auto onderdelen..
- Marwina Ziekenhuis en CHOG verlengen samenwerkingsovereenko…..
- Werkgroepen moeten problemen Coronie en Nickerie aanpakken..
- Holiboodschap Santokhi: Kiezen voor rechtvaardigheid en saa…..
- SVV verrast Bazooka in U17-jongens volleybalfinale..
- Verdachte ontkent moord op vriendin..
- STAATSOLIE-OBLIGATIE RISICOVOL?..
- OVERHEIDSVOERTUIGEN EN ONDERHOUD..
- Diploma-uitreiking geslaagde politiefunctionarissen voor Ba…..
- Singapore Airlines-regels voor draagbare batterijen en powe…..
- Hoogseizoen DNA-kandidaten aangebroken..
- Integriteit politiek systeem bewaren..
- Brunswijk feliciteert samenleving met Holi Phagwa..
- Vreugde kreten bij Phagwa-viering Indiase Ambassade..
- ABOP-voorzitter: Holi onderstreept verbondenheid..
- Ramesh Mahadien..
- Suriname ervaren..
- President Santokhi installeert werkgroepen voor aanpak prob…..
- NPS: Massaal werken een oplossen alle problemen..
- Ministerie van ROM en Fernandes Group bundelen krachten teg…..
- President Santokhi betrekt bewoners Rahemal en Winti Wai in…..