In een gedenkwaardig moment tijdens de historische verkiezing van Jennifer Geerlings-Simons tot de eerste vrouwelijke president van Suriname, wist de voorzitter van A20, Steven Reyme, de aanwezigen diep te raken met een krachtige en spiritueel geladen boodschap.
Met waardige woorden, doordrenkt van respect, visie en geloof, stond hij stil bij het belang van deze mijlpaal in de Surinaamse geschiedenis.
Zijn toespraak kreeg extra betekenis door zijn verwijzing naar Psalm 75, vers 6:“Want niet uit het oosten, noch uit het westen, noch uit de woestijn komt de verhoging.”
Deze diepzinnige Bijbelse passage benadrukte volgens de voorzitter dat ware verhoging en leiderschap niet voortkomen uit menselijke inspanning of regionale machten, maar uit God zelf. Daarmee gaf hij niet alleen een krachtige zegen mee aan mevrouw Simons, maar reikte hij ook een spirituele leidraad aan voor haar komende ambtsperiode.
De A20-voorzitter toonde zich met deze woorden een leider met diepgang en geloof. Zijn toespraak werd breed geprezen als inspirerend en verbindend. In de zaal was voelbaar hoe zijn boodschap hoop en trots opriep — gevoelens die breed gedeeld worden nu Suriname voor het eerst een vrouw aan het roer krijgt van het hoogste ambt in het land.
- Ebu Jones zal kritisch blijven binnen eigen coalitie..
- Beide verdachten in zaak rond omstreden Kippie-project vrij…..
- Vrouwelijke ondernemers boeken snelle groei in Suriname ond…..
- Lim A Po: ‘Ik ben niet bang voor veel, maar wel voor bran…..
- Koorndijk: ‘Twee mogelijke locaties voor brugverbindingen o…..
- Koolstofkredieten: Suriname wacht, Guyana incasseert..
- Somohardjo wil namen nieuwe PL ministers nog niet prijsgeve…..
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..
- Suriname eerste Amazoneland dat door WHO als malariavrij is…..
- Verkiezing president en vicepresident op zondag 6 juli om 1…..
- Zunder: Reparatieproces in Engeland bereikt historisch hoog…..
- Santokhi: ‘op dit moment hebben wij geen vicepresident’..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident totdat er een andere is …..
- Protestbrief VHP-fractie aan voorzitter Nationale Assemblee..
- Ketikoti-viering in Amsterdam..
- BEKENDMAKING..
- Kandidaatstelling voor verkiezing president en vicepresiden…..
- VHP dient protest in tegen onregelmatigheden bij verkiezing…..
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..